کد: 13950613110326030

آنچه باید بدانید

نکات مهم انتخاب ونگهداری ساک‌های ورزشی

کد: 13950613110326030

http://goo.gl/DhG3W4

، تهران ، (اخبار رسمی): ساک‌های دستی ورزشکاران یکی از ابزارهای ورزشی محسوب می شوند و مانند لوازم ورزشی اهمیت زیادی دارند که بر همین اساس نکاتی را برای خرید و نگهداری آنها باید بدانید.

ساک ورزشی دیوید جونز

از دوران مدرسه و گذراندن سال‌های تحصیل، زنگ ورزش جزو یکی از دلپذیرترین ساعاتی بوده که در ذهن همه ما ماندگار است.

به گزارش روابط عمومی کیف سیتی، از دوران مدرسه و گذراندن سال‌های تحصیل، زنگ ورزش جزو یکی از دلپذیرترین ساعاتی بوده که در ذهن همه ما ماندگار است. اغلب ما روزهایی که ورزش داشتیم، برخلاف روزهای معمول که موظف به پوشیدن یونیفرم مدرسه بودیم می‌توانستیم لباس‌های ورزشی بر تن کرده و روزی متفاوت شاداب، و پر انرژی داشته باشیم.

امروزه نیز ورزش یکی از اموری است که در جهان مطرح شده و افراد زیادی به عناوین مختلف با آن سروکار دارند. برخی به صورت تفریحی و برخی حرفه‌ای ورزش را دنبال می‌کنند. ما در کنار ورزش کردن هنوز هم از دیدن و پوشیدن لباس‌های ورزشی مملو از احساسات خوب می‌شویم.

در این بین، ساک‌های دستی ورزشکاران نیز مانند لوازم ورزشی اهمیت زیادی دارد که لازم می‌دانیم نکاتی را در خصوص آن شرح دهیم.

جادار بودن ساک‌های ورزشی یکی از نکات اصلی انتخاب یک کیف ورزشی مناسب است. پوششی که ورزشکار از آن استفاده می‌کند برایش اهمیت بالایی دارد و تمایل دارد ساک ورزشی که استفاده می‌کند تکمیل کننده تیپش باشد . پس یک ورزشکار دوست دارد ساک ورزشی‌اش علاوه بر اینکه جادار باشد، با گذاشتن لوازمی که در طول ورزش به آن احتیاج دارد، فرم مناسبی داشته باشد. همچنین در داخل کمد و یا قفسه‌های باشگاه نیز به راحتی جا شود.

 ورزشکار با حمل کردن یک ساک ورزشی سبک باید باری از دوشش برداشته شود و خستگی بعد از ورزش با حمل کردن ساکی سنگین مضاعف نشود. اما متاسفانه برخی از مواقع با ساک‌های ورزشی در بازار روبرو می‌شویم که به خودی خود بسیار سنگین هستند و با گذاشتن چند تکه لباس، حمل کردن آن سخت تر می‌شود.

در برخی از مواقع به دلیل تنوع، لباس‌های ورزشی خود را تعویض می‌کند اما این تغییر در کیف‌های ورزشی کمتر اتفاق می‌افتد. بنابراین، با استهلاک بیشتری مواجه هستند و دوام آن اهمیت زیادی دارد.

رنگ‌هایی که برای ساک‌های ورزشی استفاده می‌شود حتی با وجودی که از رنگ‌هایی شاد و زنده استفاده شود، نباید به راحتی کثیف شود.

عرق کردن در حین ورزش امری اجتناب‌ناپذیر است. ورزشکاران هرچقدر هم از لباس‌های ورزشی باکیفیتی استفاده کنند از وارد شدن باکتری به لباس‌های خود نمی‌توانند جلوگیری کنند. پس از ورزش، البسه مجدداً به ساک بازمی‌گردند و تا زمان شستشو در آن جاخوش می‌کنند. بنابراین، استفاده از الیاف مناسب در پارچه ساک‌های ورزشی که باکتری را به خود نگیرند، اهمیت زیادی دارد. از سوی دیگر شستشوی آسان ساک‌های ورزشی نیز مهم است. شستشوی هر از گاه آن، نباید ورزشکاران را با مشکل روبرو کند.

کیف‌ستی، ضمن حمایت از ورزشکاران، علاقه‌مندان را به بازدید و خرید اینترنتی ساک‌های ورزشی متنوع و خوش‌رنگ دعوت می‌کند تا آنها بتوانند زندگی ورزشی زیباتر و راحت‌تری را تجربه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

kifcity

از حدود یک سال پیش بر آن شدیم تا در زمینه ای که تخصص مان بود و هنوز کسی به طور تخصصی فعالیت نکرده بود، خدمتی نو را ایجاد کنیم.کیف سیتی بزرگ ترین فروشگاه خرید کیف ؛ کیف ، کیف زنانه ، کیف مردانه ، کوله پشتی ، کیف دستی ، کیف مجلسی ، کیف لپ تاپ ، کیف اداری ، کیف جدید و کیف 2016

منتشر شده در سرویس:

مد و لباس

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.