کد: 13950615114135566

توسط رییس فدراسیون جهانی تکواندو انجام شد

تبریک به داور ایرانی در المپیک

کد: 13950615114135566

http://goo.gl/COmlRK

، تهران ، (اخبار رسمی): «دکتر چو» رییس فدراسیون جهانی تکواندو به حافظ مهدوی تنها داور ایرانی تکواندو در المپیک، برای حضور موفقیت آمیزش در المپیک ریو 2016 تبریک گفت.

تبریک به داور ایرانی در المپیک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پس از قضاوت حافظ مهدوی در بازی‌های المپیک ریو 2016، رییس فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای از حضور داور ایرانی در این رویداد مهم تشکر کرد و به ایشان تبریک گفت.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو ضمن تشکر و قدردانی بیان کرد: به شما به خاطر کمک‌های چشمگیری که در برگزاری موفقیت آمیز مسابقات تکواندو در بازیهای المپیک ریو 2016 انجام دادید صمیمانه تبریک می‌گویم. ما همچنان برای بازیهای المپیک 2020 به فکر پیشرفت بیشتر هستیم و امیدوارم که تمام خانواده تکواندو در کمال اتحاد بتوانند تلاش‌های بی پایان خود را در راستای رسیدن به این هدف ادامه دهند.

دکتر چو در ادامه افزود: شما لایق تمامی تشویقها به خاطر تعهد و تلاشتان هستید. من از شما سپاسگزارم که توانستیم مسابقات را به طور شفاف و در کمال آرامش برگزار کنیم. از شما به خاطر حضور ارزشمندتان در ریو تشکر می‌کنم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران نهادی است که برای اداره امور مربوط به ورزش تکواندو در ایران در سال 1363 هجری خورشیدی به ریاست آقای سید مصطفی صفوی تاسیس شد و هم اکنون رئیس این فدراسیون آقای سید محمد پولادگر می‌باشد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.