اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950616115620090

65 درصد کابران گوشی هوشمند ویدئو می بینند

انتقال پیام تبلیغی با قدرت صداو تصویر

کد: 13950616115620090

http://goo.gl/D3mD0B

، تهران , (اخبار رسمی): سرویسی جدید تحت عنوان تبلیغات ویدیویی راه‌اندازی شده است که کسب‌وکارها به واسطه آن می‌توانند روی برندسازی و افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدماتشان کار کنند.

تبلیغات ویدیویی ای‌نتورک

بر اساس آخرین بررسی مجله فوربس روی این روش تبلیغاتی، تعداد نصب اپلیکیشن‎های موبایل به کمک این روش، 200٪ افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی ای‌نتورک، بر اساس آخرین‌ گزارش منتشر شده توسط Marketing Insider Group، روزانه حدود 65درصد از کاربران گوشی‎های هوشمند، روی گجت‌های خود(ابزارک) ویدیو تماشا می‎کنند.

بر اساس این تحقیق در حوزه فضای آنلاین و تماشای ویدیوها،مشخص شده است که  جامعه آماری همه ویدیوهایی هستند که در این فضا منتشر می‌شوند.

در همین خصوص، آژانس دیجیتال مارکتینگ ای‎نتورک سرویس جدیدی تحت عنوان تبلیغات ویدیویی راه‌اندازی کرده که آگهی‎دهندگان به واسطه آن می‎توانند پیام خود را به کاربران اپلیکیشن‎های موبایل برسانند.

بر اساس این گزارش، کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند، زیرا در این روش تبلیغاتی، تمام تمرکز و توجه مخاطب روی تبلیغ آگهی‌دهنده قرار می‌گیرد و نسبت به دیگر روش‎های تبلیغاتی، نرخ تبدیلش 300 درصد بیشتر است.

 بر اساس آخرین بررسی مجله فوربس درباره این روش تبلیغاتی، تعداد نصب اپلیکیشن‎های موبایل به کمک این روش، 200درصد افزایش داشته است. شیوه پرداخت این سرویس برای آگهی‎دهندگان به صورت CPCV (به معنی Cost per Complete View)، به معنی پرداخت به ازای بازدید کامل است.

البته هزینه‌ای جداگانه برای هر کلیک (تپ) روی تصویر نهایی گرفته می‌شود که با تغییر هدفمندی تبلغیاتی، این هزینه هم تغییر خواهد کرد.

علاقمندان به استفاده از تبلیغات ویدیویی ، می‌توانند برای بهره‌وری از این سرویس به صفحه ساخت کمپین ای‌نتورک مراجعه و پس از ورود به بخش ساخت کمپین ویدیویی و بارگذاری ویدیو و تصاویر شروع و پایان ویدیوی تبلیغاتی خود، منتظر تایید تیم ای‌نتورک بمانند تا کمپین تبلیغاتی آنها آغاز شود. برای کسب اطلاعات بیشتر  به وب‌سایت ای‎نتورک و صفحه تبلیغات ویدیویی مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]