اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950617118345833

روز جهانی خیریه، روز شماست

کد: 13950617118345833

http://goo.gl/8RBhi3

، تهران , (اخبار رسمی): ساکنین کره زمین برای مفهوم خیریه واحد لغاتی متفاوت به کار می‌برند: در فارسی به آن نیکوکاری می‌گویند. در زبان عرب، خیریه، به انگلیسی چَریتی.

روز جهانی خیریه، روز شماست

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،محک  با انتشار پیامی به مناسبت روز جهانی خیریه  نوشت :در زبان انسانیت، به دستی می‌گویند که بی چشمداشت می‌بخشد:

بخششی بی‌توقعِ جبران، و مگر در تمام بیست و پنج سالی که از تأسیس محک می‌گذرد، داستان ما و شما جز این بوده است؟ در تمام این سال‌ها، در تنگدستی و گشایش، در سختی و آسایش، بی توقع جبران، بی منت و نمایش، دوش به دوش ما، پهلو به پهلو، بازو در بازو، یاری‌مان کرده‌اید تا بیش از 24 هزار کودک محک را به سوی افق روشن سلامت همراهی‌کنیم. تا روزی که یک نیکوکار به محک یاری برساند، هر روز در محک، روز جهانی خیریه است.

روز جهانی خیریه بر شما نیکوکاران و بر ما که دلمان گرم به همت بی منت شماست، مبارک باد!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه