اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950618118825444

توسط نمایندگان بیمه دی انجام شد

کاهش خسارت با محوریت مشتری مداری

کد: 13950618118825444

http://goo.gl/qdK8fF

، تهران , (اخبار رسمی): نشست نمایندگان شعبه خوی بیمه دی با محوریت کاهش خسارت ها و تاکید بر مشتری مداری برگزار شد.

نشست بیمه دی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دی، جلسه نمایندگان شعبه خوی با محوریت کاهش خسارت های و با حضور نمایندگان شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در محل شعبه خوی بر گزار شد .

در این جلسه رئیس شعبه خوی با یادآوری شعار اساسی شرکت بیمه دی گفت: ما بر آنیم که در حد خود نسبت به تحقق این شعار قدم های اساسی برداریم .صفاجو با یادآوری وجدان کاری و مشتری مداری گفت : نباید نمایندگان صرفاً به خاطر دریافت کامزد هزینه های هنگفتی را متحمل شرکت نمایند و با تمسک به وجدان، در این راه قدم بردارند

رئیس شعبه خوی اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد ارتقای رتبه شعبه خوی باشیم .

بر اساس این گزارش، ارائه توضیحات لازم در مورد صدور بیمه های عمر و سرمایه گذاری و بیان راهکارها توسط کارشناسان شعبه از جمله موارد مورد بحث درجلسه بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دی

بیمه­ دی در سال 83 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی بیمه ، با شماره ثبت 241511 در ادراه ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سرلوحه قراردادن شعار تعهد ،تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی در ارایه خدمات بهینه و مطلوب به عموم مردم خود را نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه