اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620120105645

سونی موبایل از میان طرفدارانش 5 سفیر برند انتخاب می‌کند

مسابقه بزرگ سونی در ایران

کد: 13950620120105645

http://goo.gl/84lx3i

، تهران , (اخبار رسمی): گروه سونی موبایل با برگزاری مسابقه‌ی بزرگ اینستاگرامی #Safirsho 5 سفیر برند انتخاب می‌کند.

مسابقه بزرگ سونی در ایران

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی سونی در ایران ،گروه سونی موبایل با برگزاری مسابقه‌ی بزرگ اینستاگرامی #Safirsho 5 سفیر برند انتخاب می‌کند. 5 نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل 5 گوشی اکسپریا ایکس جایزه می‌گیرند و به سفری هیجان انگیز خواهند رفت؛ و 5 نفر دوم ، اکسپریا ایکس جایزه خواهند گرفت. 

شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان می بایست به یکی از فروشگاه های منتخب را که برای این مسابقه تعیین شده، مراجعه کرده، نشان ایکس را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاق همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با #Safirsho روی صفحه شخصی خود به اشتراک  بگذارند.(لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private  خارج شده باشد.)

 مهسا نعمت و  خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیات داوران از بین تمامی عکس های گرفته شده 10 برنده‌ی کمپین بزرگ #safirsho را بر پایه‌ی میزان خلاقیت انتخاب می کنند.

هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا ایکس نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و درطی سفر، زیبایی های کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی ها و از زاویه‌ی دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید. تصاویر شگفت‌انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده، طی سفرهایشان گرفته اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل SonyXperiaFarsi  با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مسابقه‌‌ بزرگ #safirsho از تاریخ شنبه 20 شهریورآغاز می‌شود و در تاریخ 2 مهر به پایان می رسد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی رسمی اینستاگرام سونی موبایل، Sonyxperiafarsi   مراجعه نموده و سوال‌های خود را زیر پست مربوط به مسابقه مطرح کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]