اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950623122845833

نور، صدا، دوربین، سلامت

کد: 13950623122845833

http://goo.gl/tP1fV6

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه خیریه محک روز ملی سینما را به همراهان هنر هفتمی اش تبریک گفت.

نور، صدا، دوربین، سلامت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، محک  در پیامی به مناسبت روز ملی سینما  نوشت :خانواده بزرگ محک و خانواده بزرگ سینمای ایران در یک هدف مشترکند: هر دو می‌کوشیم تا خیال و آرزو را به حقیقت بدل کنیم.

در ادامه این پیام آمده است که خیال و آرزوی سینما‌گران بر پرده نقره‌ای بدل به حقیقت می‌شود و خیال و آرزوی ما هنگام برخواستن یک کودک از بستر بیماری.همسفران خیال و رویای ما، روز ملی سینما مبارک.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی