اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624124865833

شادی هایتان را دوچندان کنید

کد: 13950624124865833

https://goo.gl/qzoFbz

، تهران , (اخبار رسمی): با خرید کارت های دعوت محک شادی های زندگی تان را دو چندان کنید.

شادی هایتان را دوچندان کنید

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،با سفارش کارت های محک برای دعوت عزیزان و آشنایان و شریک کردن آنها در بهترین لحظات زندگی تان همچون عروسی، تولد و جشن های موفقیت، حس ناب کمک به همنوع را مهمان مراسم خود کنید و روزهایی پر از امید به بهبودی را به کودکان محک هدیه دهید.

خوب است  که بدانید تمام عواید حاصل از این کارت‌ها برای تامین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان محک اختصاص می‌یابد. 

 ابعاد کارت:14*14و قیمت آنها 2500 تومان است.

اگر می خوهید در این باره بیشتر بدانید با  شماره های 23501379- 23501338 تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه