اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627127615833

هم بازی، هم درمان در محک

کد: 13950627127615833

https://goo.gl/igFhlJ

، تهران , (اخبار رسمی): اتاق های بازی ،میزبان کودکان محکی است.

هم بازی، هم درمان در محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، بیمارستان محک برای کودکان مبتلا به  سرطان  که در بیمارستان بستری  هستند و طول درمانشان را سپری می کنند . امکانات و برنامه های ویژه ای در  نظر گرفته است که از جمله  این امکانات وجود اتاق بازی  برای کودکان محکی است .

بواسطه  وجود این اتاق کودکان عزیزی که در بیمارستان محک هستند هر روز می‌توانند، ساعت‌‌هایی به اتاق بازی بروند و با دوستان، خانم‌های داوطلب یا روانشناسان بازی کنند. آنها در اتاق بازی می‌توانند تا می‌خواهند بازی و شیطنت کنند. درهر طبقه‌ای  از بیمارستان محک یک اتاق بازی هست که  در آن اسباب بازی، مدادرنگی، ساز و وسایل مورد علاقه بچه ها جمه آوری شده و همه کودکانی محکی می توانند در آنجا بازی کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان