کد: 13950627128235858

از امروز

تونل نیایش و پل صدر مسدود می شود

کد: 13950627128235858

https://goo.gl/zgtgU6

، تهران , (اخبار رسمی): هر دو باند تونل نیایش و هر دو مسیر پل صدر در تاریخ 95/06/27 از ساعت 24 الی 5 صبح روز بعد مسدود می شود

هر دو باند تونل نیایش و هر دو مسیر پل صدر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت کنترل ترافیک شهر تهران ،  با توجه به انجام عملیات دوره‌ای سرویس، نگهداری و کالیبراسیون تجهیزات تونل نیایش،باند شمالی و جنوبی تونل مذکور و هر دو مسیر پل صدر  از امروز ساعت 24 الی 5 صبح روز بعد توسط پلیس راهور مسدود خواهد بود. 

گفتنی است:شهروندانی که قصد ادامه مسیر در باند غرب به شرق بزرگراه صدر را دارند، می توانند با استفاده از بزرگراه های شهید چمران و مدرس وارد مسیر غرب به شرق این بزرگراه شوند.

مسیرهای جایگزین برای تونل شمالی نیز شامل بزرگراه های مدرس، شهید چمران و همچنین مسیر بزرگراه مدرس به سمت خیابان های میرداماد و ولیعصر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت کنترل ترافیک تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وظیفه مدیریت حمل و نقل شهر تهران (تحت پوشش شهرداری تهران) را بر عهده دارد. و هم اکنون با دارا بودن بیش از یک هزار دوربین و بیش از هزار کیلومتر شبکه گسترده فیبرنوری به عنوان زیر بنای مخابراتی علاوه بر مرکز اصلی کنترل ترافیک، شش مرکز کنترل ترافیک فرعی نیز در شهر تهران فعالیت دارد که در کنار این مرکز اصلی‌، به ارایه خدمات به شهروندان مشغول است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه