اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128960434

برگزاری گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی برای اولین بار در ایران

مدیران برتر منابع انسانی دنیا به تهران می‌آیند

کد: 13950627128960434

https://goo.gl/zSTu3S

، تهران , (اخبار رسمی): گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی»برای نخستین بار در ایران با حضور مدیران عالی‌رتبه و مجرب بین‌المللی در روزهای 27 و 28 مهرماه سال 1395 با محوریت معرفی آخرین روندهای جهانی مدیریت منابع انسانی برگزار خواهد شد.

مدیران برتر منابع انسانی دنیا به تهران می‌آیند

به گزارش روابط عمومی ماناپیام ، گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی فرصت مناسبی است تا مدیران شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار بتوانند از تجربیات مدیران برجسته و مجرب منابع انسانی شرکت‌های معتبر دنیا بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، در این گردهمایی مدیران منابع انسانی برندهای مطرح جهانی به سخنرانی و برپایی کارگاه‌های آموزشی درباره روش‌های نوین منابع انسانی در دنیا می‌پردازند و جدیدترین دستاوردهای این حوزه را به همتایان ایرانی خود ارائه خواهند کرد.

گفتنی است گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی از مجموعه گردهمایی‌های است که از سوی شرکت بین‌المللی «پی‌ورلد» P world و با همکاری شرکت «ماناپیام» برگزار می‌شود.

سانیا پوپووسکا، مسئول برگزاری این رویداد در این خصوص گفت: در پنج سال گذشته این گردهمایی در 9 کشور دنیا از جمله آذربایجان، قطر، مصر، اردن، کرواسی، صربستان، بلغارستان، گرجستان و ترکیه برگزار شده است. خوشحالیم که این بار، بزرگان مدیریت منابع انسانی از سراسر دنیا را در ایران دور هم جمع کرده‌ایم تا مدیران و متخصصان توانمند ایرانی هر چه بیشتر با جدیدترین مباحث این حوزه کلیدی مدیریت آشنا شوند.

وی با بیان اینکه این گردهمایی بسترى مناسب براى فراگیرى، کسب تجربه و ایجاد شبکه ارتباطى با رهبران جهانى بخش منابع انسانى خواهد بود، ادامه داد: «در میان سخنرانان، متخصصانى از شرکت‌هاى یونیلیور، گازپروم، اریکسون، نوو نوردیسک و بفتا حضور خواهند داشت و دانش و مهارت‌های خود را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهند داد.

به گفته او،هدف اصلی  گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی، خلق تجربه‌ای بی‌نظیر برای شرکت‌کنندگان است و  شرکت‌کنندگان از حضور این اساتید بنام، بهره لازم را خواهند برد.

بر اساس این گزارش، در گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی مطالعات موردى گوناگونی بر اساس جدیدترین روندهاى منابع انسانى به بحث گذاشته خواهد شد و برپایی دو کارگاه مؤثر شامل «راهنماى گام‌به‌گام براى خلق فضاى کارى با عملکرد بالا» و نیز «راهنماى عملى در مدیریت موفق استعدادها» نیز ازجمله برنامه‌های این گردهمایی است.

گفتنی است سال گذشته نیز اولین دوره از مجموعه این گردهمایی‌ها با عنوان بازاریابی جهانی  The Global Marketing Summit  و با حضور متخصصان مطرح جهانی در حوزه بازاریابی، ارتباطات و تبلیغات برگزار شد. در این گردهمایی مدیران برجسته‌ای‌ از شرکت‌هایی همچون پی‌اند‌جی، لگو، گوود برند و یونیلیور حضور یافتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ماناپیام

ماناپیام شرکت تخصصی مشاوره روابط‏ عمومی در ایران است که به روزترین خدمات را در زمینه روابط ‏عمومی و ارتباطات ارائه می‏دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]