کد: 13950628130365689

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی اعلام کرد

حضور جهانی ایران در حوزه طب بازساختی

کد: 13950628130365689

https://goo.gl/ZyOcrQ

، تهران , (اخبار رسمی): دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: با توجه به اینکه طب بازساختی در دنیا رونق خوبی یافته است، باید زمینه حضور فعال ایران در حوزه طب بازساختی را در بازار بین‌المللی فراهم کنیم.

حضور فعال ایران در حوزه طب بازساختی در بازارهای بین‌المللی فراهم شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی، دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بیان کرد: در ایران ظرفیت های بسیار ارزشمندی در زمینه سلول های بنیادی وپزشکی بازساختی وجود دارد که می توان با اعمال مدیریت صحیح و راهبری هوشمندانه از این ظرفیت ها به نحو شایسته‌ای استفاده کرد.

وی افزود: می توانیم در این زمینه زمینه حضور فعال در بازار جهانی را فراهم کنیم زیرا مطالعات بانک های اطلاعاتی و بازار فناوری های سلامت بیانگر رونق این حیطه طی دهه آینده است. 
قانعی افزود: راه‌اندازی پایگاه اطلاع رسانی پزشکی بازساختی یکی از مهمترین زیرساخت ها در جهت انتشار آخرین اخبار و تازه ها،ظرفیت ها، فرصت های تحصیلی، مقالات، مجلات وانجمن ها در سطح ملی بوده که به همت همکاران و حمایت ستاد زیست فناوری و ستاد سلول‌های بنیادی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری طراحی و راه‌اندازی شده است.
وی تصریح کرد: کارگروه طب بازساختی به عنوان یکی از مهمترین جایگاه های حمایتی و تصمیم سازی می تواند نقش بسیار مهمی در زمینه توسعه این دانش راهبردی باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان