کد: 13950628131025394

کارت اعتباری بانک شهر رونمایی شد

کد: 13950628131025394

https://goo.gl/yJP6Sk

، تهران , (اخبار رسمی): بانک شهر نخستین بانکی است که اقدام به صدور کارت های اعتباری جدید بر اساس عقد مرابحه با مبالغ 100، 300 و 500 میلیون ریالی کرده است.

بانک شهر

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک شهر مدیر امور بازاریابی این بانک همزمان با مراسم رونمایی از کارت های اعتباری جدید بانک شهر از آغاز ارائه این کارت ها به متقاضیان خبر داد و گفت: بانک شهر نخستین بانک پیش رویی است که از ابتدای مهرماه سال جاری و مطابق با ابلاغیه بانک مرکزی اقدام به صدور کارت های اعتباری جدید بر اساس عقد مرابحه با مبالغ 100، 300 و 500 میلیون ریالی کرده است.

علیرضا سید صالحی در تشریح نحوه عملکرد این کارت اعتباری تصریح کرد: استفاده از کارت های اعتباری در بانک شهر به مرحله عملیاتی رسیده به طوری که امروز شاهد هستیم در کارت های جدید، به میزان خرید مشتریان از اعتبارشان استفاده می شود.

سید صالحی با تاکید بر اینکه متناسب با میزان مبلغی که از کارت اعتباری مورد استفاده قرار می گیرد، از مشتریان سود نیز دریافت می شود، افزود: در این کارت اعتباری جدید، مشتریان هرچقدر بازپرداخت انجام دهند، به همان میزان نیز مبلغ اعتبار جدید به آنان تعلق می گیرد.

گفتنی است بانک شهر نخستین بانک پیش رو در ارائه این خدمات نوین بانکی است که تلاش کرده مطابق با دستورالعمل ها و شرایط جدید بانک مرکزی از ابتدای مهرماه سال جاری آمادگی ارائه این خدمت نوین بانکی به سازمان ها و نهادهای مختلف را دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.