اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950629131965362

دعوت سهامداران بانک ملت به مجمع

کد: 13950629131965362

https://goo.gl/AswaUz

، تهران , (اخبار رسمی): بانک ملت که مانند بانک هایی چون صادرات و تجارت مجمع سالانه را برگزار نکرده به مجمع فوق العاده می رود.

بانک ملت

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملت در حالی نماد بانک های بزرگی چون صادرات، تجارت، ملت ، سینا و .... از اواخر تیر سال جاری تاکنون بسته مانده که به رغم تلاش های سازمان بورس ، تاکنون مجمع سالانه این بانک ها به دلیل اختلاف نظر بانک مرکزی و وزارت اقتصاد در تهیه صورت های مالی مدنظر بانک مرکزی برگزار نشده است.

در این میان بانک ملت هم که مانند بانک های فوق مجمع سالانه را برگزار نکرده ،برای انتخاب هیات مدیره به مجمع فوق العاده می رود.

براساس این گزارش،ساعت 10 پنج شنبه 8 مهر در تالار حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی مجمع فوق العاده بانک ملت برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملت

بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخ 29 آذر 1358 مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در تاریخ 31 تیر 1359 تشکیل و با شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغازشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه