کد: 13950631132656128

در بافت پیاده راه مرکزی شهر رشت صورت می گیرد

نمایش فیلم‌های برتر حوزه دفاع مقدس

کد: 13950631132656128

https://goo.gl/CxogRb

، رشت , (اخبار رسمی): شهردار منطقه دو رشت از پخش فیلم‌های سینمایی برتر حوزه دفاع مقدس در بافت پیاده راه مرکزی شهر خبر داد.

نمایش فیلم‌های برتر حوزه دفاع مقدس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت از پخش  فیلم‌های سینمایی برتر حوزه دفاع مقدس در بافت پیاده راه مرکزی  شهر خبر داد.
عاطفی با اشاره به شروع هفته دفاع مقدس گفت: برای گرامیداشت این هفته و یادآوری رشادت‌های فرزندان این مرزوبوم در جبهه‌های جنگ، شهرداری منطقه دو شهروندان را به دیدن فیلم‌های سینمایی برتر این حوزه دعوت می‌کند.
وی با بیان اینکه باید از ظرفیت بافت پیاده راه مرکزی شهر برای برنامه های فرهنگی استفاده شود گفت: 7 فیلم سینمایی حوزه دفاع مقدس برای شهروندان به نمایش درمی‌آید.
عاطفی افزود: سه فیلم سینمایی آژانس شیشه‌ای، چ و بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و همچنین فیلم‌های تحسین‌شده شیار 143 نرگس آبیار، دوئل احمدرضا درویش، لیلی با من است کمال تبریزی و ایستاده در غبار محمدحسین مهدویان در این لیست پخش حضور دارد.
وی بابیان اینکه پخش فیلم‌ها از 31 شهریور هم‌زمان با هفته دفاع مقدس خواهد بود گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی هر شب بعد از اذان مغرب و عشاء شهروندان می‌توانند بیننده این فیلم‌ها باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری رشت

شهرداری رشت نهادی است مردمی که وظیفه نگهداری شهر رشت را بر عهده دارد. شهردار رشت به صورت غیر مستقیم توسط نمایندگان ‌مردم در شورای اسلامی شهر رشت انتخاب می شود.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.