اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950631133015585

آخرین تمرین توپی تیم ملی والیبال ب در تایلند

کد: 13950631133015585

https://goo.gl/NwGzCe

، تهران , (اخبار رسمی): تیم ملی ب والیبال ایران که از اسفندماه سال 94 تمرینات خود را آغاز کرده بود، صبح امروز (چهارشنبه) آخرین تمرین توپی خود را برگزار کرد.

آخرین تمرین توپی تیم ملی والیبال ب در تایلند

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدارسیون والیبال، این تیم از هشتم اسفندماه سال گذشته اردوی خود را آغاز کرده بود که پشتیوانه سازی برای تیم ملی، آماده نگهداشتن بازیکنان برای حضور در تیم ملی الف در سه رویداد مهم امسال در صورت نیاز و حضور شایسته در جام کنفدراسیون آسیا از جمله اهداف تمرینات این تیم بوده است.
پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا از فردا (پنج شنبه) با حضور هشت تیم برتر آسیا آغاز می شود و تیم ملی ب ایران از ساعت 11 امروز به وقت محلی آخرین تمرین توپی خود را در شهر ناخون پاتوم انجام داد.
این تمرین در سالن تمرینات در نظر گرفته شده برای تیم های شرکت کننده برگزار شد که سیستم تهویه نداشت و از چهار پنکه برای سیستم سرمایشی آن استفاده شده بود.
درصد شرجی هوای امروز شهر ناخون پاتوم نسبت به سه روز گذشته بیشتر است و در مجموع بازیکنان تیم ملی ب تمرین سنگینی قبل از شروع مسابقات داشتند.
در ابتدای این تمرین ملی پوشان تمرینات کششی و گرم کردن انجام دادند. سپس تمرینات چابکی، سرعتی، پاس، دو به دو، سرویس و دریافت در دستور کار قرار گرفت.
همچنین انجام تاکتیک های مختلف دفاع و حمله از دیگر محورهای این تمرین بود و در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و مسابقه تمرینی شش به شش نفر برگزار کردند.
تیم ملی ب والیبال ایران در دور مقدماتی پنجمین دوره جام کنفدراسیون آسیا با تیم های کره جنوبی، ژاپن و استرالیا همگروه است. ملی پوشان ایران ساعت 11 و 30 دقیقه فردا (پنج شنبه) به وقت محلی در نخستین مسابقه خود به مصاف سبز و زرد پوشان استرالیا می روند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش