کد: 13950703134205699

با حضور رئیس جمهور در دبیرستان نرجس

زنگ مدرسه طنین انداز شد

کد: 13950703134205699

https://goo.gl/CBa8zx

، تهران , (اخبار رسمی): با حضوررئیس جمهور و وزیرآموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه نرجس (س) زنگ مدرسه و سال تحصیلی جدید طنین انداز شد.

زنگ مدرسه طنین انداز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، صبح امروز زنگ آغاز سال تحصیلی 96-95 با حضور حسن روحانی رئیس جمهور، علی اصغرفانی وزیر آموزش وپرورش، علیرضا جدایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، مرتضی رئیسی رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس ، علیرضا کمرئی مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران و محمد فاضل مدیرکل دفتر وزارتی در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه نرجس (س)  به صدا در آمد.

در این مراسم 1000 پروژه آموزشی ، ورزشی و پرورشی سراسر کشور به صورت همزمان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.