اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703135845435

مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه اعلام کرد

تجلیل از 50 دریانورد نمونه در بندر لنگه

کد: 13950703135845435

https://goo.gl/WTMBw6

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه از برگزاری جشنواره بزرگ هفته دریانوردی طی هفته جاری در منطقه غرب هرمزگان خبر داد.

تجلیل از 50 دریانورد نمونه در بندر لنگه

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، محمود صابری ضمن تبریک فرارسیدن هفته دریانوردی به جامعه دریایی کشور بویژه دریانوردان و ساحل نشینان غرب استان هرمزگان، گفت: ویژه برنامه‌های مختلفی برای گرامیداشت این مناسبت جهانی تدارک دیده شده و بر همین اساس، جشنواره بزرگ هفته دریانوردی از دوم تا نهم مهرماه اجرایی خواهد شد.

وی از جمله برنامه‌های شاخص این هفته را تجلیل از خانواده شهدای دریانورد و نقش آفرینان و یادگاران عرصه بندر و دریا عنوان کرد و گفت: خانواده معظم شهدا سرمایه‌های معنوی بزرگی برای جامعه‌مان به شمار می‌روند و وظیفه داریم تا همیشه با یاد و خاطره آن عزیزان، روحیه خدمت را در میان آحاد جامعه دریایی کشورمان زنده و پویا نگاه داریم.

صابری بیان کرد: در این هفته برنامه‌هایی همچون حضور اعضای جامعه دریایی و بندری در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه، مسابقات شنای آزاد و قایقرانی، گشت و تفریح دریایی، مسابقات ماهیگیری، همایش ساحل پاک به همراه مسابقات نقاشی، طناب کشی و پرواز بادبادک‌ها با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان بندر لنگه برگزار خواهد شد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه همچنین از برنامه ریزی‌های صورت گرفته به منظور برگزاری جشن روز جهانی دریانوردی در شامگاه پنج شنبه هشتم مهرماه به میزبانی بندر تجاری- مسافری بندر لنگه خبر داد و افزود: در این آیین ویژه که خاتمه بخش برنامه‌های جشنواره هفته دریانوردی است، حدود 50 دریانورد و فعال حوزه‌های مختلف دریایی و بندری مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.  

این مقام مسئول آمادگی، همگرایی و مشارکت ارگان‌های دریایی شهرستان بندر لنگه برای اجرای برنامه‌های هفته دریانوردی را بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: بنادر غرب هرمزگان هر کدام دارای ویژگی‌های کلیدی برای کمک به رشد و پیشرفت کشور هستند و تلاش خواهیم کرد تا با هدایت سرمایه گذاری‌ها به سوی این مناطق، ضمن ایجاد زمینه‌های لازم برای ایجاد اشتغال پایدار، در زمینه توانمندسازی مردم این منطقه نیز گام‌های مناسبی برداریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بنادر و دریانوردی

آئین نامه های معاملات مالی در تاریخ 24 خرداد ماه 1349 و آئین نامه استخدامی سازمان بنادر و کشتیرانی در تاریخ 6 مرداد 1349 مورد تصویب شورای عالی سازمان قرارگرفت و این سازمان در سال 1353 مجددا از وزارت دارایی منتزع و به وزارت راه وترابری انتقال یافت. به موجب مصوبه مورخ 10/2/1387 مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان که طی نامه شماره 79/12223 مورخ 29/02/1387 به مجلس شورای اسلامی واصل گردید. نام سازمان بنادر و کشتیرانی به سازمان بنادر و دریانوردی تغییر یافت و کلیه قوانین و مقررات حاکم بر سازمان بنادر و کشتیرانی عیناً در سازمان بنادر و دریانوردی حاکم و جاری گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان