درتورنمنت بین المللی روسیه به دست آمد

مدال نقره وزن چهارم مسکو در تصاحب “بهنام اسبقی”

کد: 13950704136335566

https://goo.gl/3OZzcw

، تهران , (اخبار رسمی): بهنام اسبقی با چهار پیروزی و یک باخت به مدال نقره وزن 68 – کیلوگرم تورنمنت بین المللی روسیه دست یافت.

مدال نقره وزن چهارم مسکو در تصاحب “بهنام اسبقی”

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط فدراسیون تکواندو، نخستین روز از رقابتهای بین المللی روسیه در رده سنی جوانان و بزرگسالان با مبارزات 136 هوگوپوش دراوزان زوج، در سالن "ونوا درازبا" شهرمسکو برگزار شد که تکواندو کار وزن چهارم تیم منتخب استان تهران توانست به نشان نقره این رقابتها دست یابد.

بهنام اسبقی، هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم تیم منتخب پایتخت برای کسب این مدال پس از یکدور استراحت و حاضر نشدن حریف روسی خود درسومین بازی خود 13 بر یک حریف روسی رابرد، سپس هوگوپوش قزاقستانی را با نتیجه 13 بر یک از پیش رو برداشت، بهنام در بازی پنجم خود حریف از کشور میزبان را با نتیجه 4بر3 شکست داد وبه مرحله نیمه نهایی رسید و در پای فینال 11 بر 7 هوگوپوش روسی را از پیش رو برداشت، اما در فینال این رقابت ها 7بر 4 نتیجه را به حریف کره ای واگذار کرد و نایب قهرمان شد.

لازم به ذکر است امیر حسین امیدی دیگر نماینده تیم منتخب استان تهران در وزن 80- کیلو گرم در بازی اول خودحریفی از آذربایجان را با نتیجه 17بر2 با امتیاز ناکدانی برد و در بازی دوم نتیجه را 8بر4 به حریف نروژی واگذار کرد، فرشاد قیاسی در وزن هشتم نیز در مبارزه اول حریف روس خود را بانتیجه 7بر 3 شکست داد و در دور بعد 8 بر 3 مغلوب حریفی از کشور میزبان شد.

گفتنی است تیم منتخب استان تهران در امروز و در دومین روز از این رقابتها با 5 نماینده در اوزان فرد به مصاف رقبای خود می رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران نهادی است که برای اداره امور مربوط به ورزش تکواندو در ایران در سال 1363 هجری خورشیدی به ریاست آقای سید مصطفی صفوی تاسیس شد و هم اکنون رئیس این فدراسیون آقای سید محمد پولادگر می‌باشد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.