اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705137885833

ثبت خاطرات دردفترچه های محک

کد: 13950705137885833

https://goo.gl/rZbKgG

، تهران , (اخبار رسمی): لحظات شیرین زندگی‌تان را در دفترچه‌های یادداشت محک ثبت کنید.

ثبت خاطرات دردفترچه های محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک ،یادداشت‌های روزانه خود را در دفترچه‌ای ثبت کنید که پر از عشق به کودکان مبتلا به سرطان است. با خرید این دفترچه‌ها برای خودتان و یا هدیه آن به عزیزانتان حس خوب نوع دوستی را هر لحظه به همراه داشته باشید.

خوب است که بدانید کلیه هزینه‌های تولید این دفترچه‌ها توسط حامیان مالی مؤسسه محک پرداخت شده است و عواید حاصل از آن صرف ارائه خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان خواهد شد.

شما یاوران عزیز می‌توانید برای تهیه این دفترچه‌ها به یکی از دفاتر محک در دارآباد، تجریش، چیذر، ستارخان، شرق و کرج مراجعه یا با شماره 23540 تماس بگیرید و یا برای ثبت سفارش آنلاین، به  سایت محک مراجعه کنید و انلاین فرم خرید  را پر کنید.. همکاران ما پس از ثبت فرم جهت هماهنگی برای ارسال با شما تماس خواهد گرفت.

هزینه هر دفترچه یادداشت با ابعاد 18* 9.9  ، 17 * 12.6   و 18 * 18 به ترتیب 15هزار ، 17هزار و 20هزار تومان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]