در پنجمین دوره بازیهای ساحلی آسیا

شیخ الاسلامی در کوراش اولین طلای ایران را گرفت

کد: 13950705139296118

https://goo.gl/zOrdTT

، تهران ، (اخبار رسمی): در ادامه رقابتهای نمایندگان کشورمان در پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی در ویتنام،محمد حسین شیخ الاسلامی نماینده وزن منهای 60 تیم ملی کوراش با شکست حریف قدرتمند مغولی خود در فینال، نخستین مدال کاروان آنهم از جنس طلا را به نام خود کرد.

شیخ الاسلامی در کوراش اولین طلای ایران را گرفت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ؛درنخستین روز از رقابتهای کوراش ساحلی محمد حسین شیخ الاسلامی در مسابقه نخست خود توکاس از هند را شکست داد در مبارزه دوم خود هوانگ از کشور میزبان را از پیش رو برداشت و در خاتمه با شکست چین بات حریف قدرتمند مغولستانی نخستین مدال کاروان جمهوری اسلامی ایران آنهم از جنس طلا را به نام خود کرد.
در ادامه این رقابتها امروز مسعود مینایی و کاوه سلیمانی در موی تای و امیر حسین خادمیان و احمد رضا عیدی در جوجیتسو بمصاف رقبای خود خواهند رفت که عیدی برای کسب مدال برنز باید با نماینده تایلند مبارزه کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران

ورزش «جودو» یکی از ورزشهای قدیمی در کشور ژاپن و بنیانگذار آن استاد "جیگارو کانو" است. واژه "جودو" از ترکیب دو کلمه "جو" به معنای ملایمت ، و واژه "دو" به معنی اصل و یا روش است. لغت"جو" از ورزش «جوجیتسو» مشتق شده که توسط سامورایی ها مورد استفاده قرار می گرفت، پس جودو را تحت عنوان "روش ملایمت" ترجمه کرده‌اند.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.