کد: 13950706140995600

مدیر عامل همراه اول اعلام کرد

حفظ امنیت مشترکان با سرمایه گذاری 80میلیارد تومانی

کد: 13950706140995600

https://goo.gl/uD21KE

، تهران , (اخبار رسمی): اپراتور اول سرمایه گذاری 80 میلیارد تومانی برای توسعه شبکه ایمنی و حفظ امنیت اطلاعات مشترکین خود انجام داده است و این به معنای این است که حفظ اعتبار تنها به شماره سیم کارت بر نمی گردد و حفظ امنیت مشترکین و دغدغه خانواده ها جهت استفاده کودکان از فضای مجازی سالم، از دیگر مصداق های اعتبار بخشی است.

حفظ امنیت مشترکان با سرمایه گذاری 80میلیارد تومانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، وحید صدوقی با بیان این موضوع که توسعه شبکه نسل 4 و 4.5 در دست اجرا است، گفت: همراه اول در نمایشگاه امسال نسل 4.5 اینترنت پر سرعت همراه اول (LTE Advance) را رونمایی و نسل 5 تلفن همراه نیز به صورت موفقیت آمیز آزمایش کرد.

وی در ادامه گفت: تا پیش از این تمرکز اصلی بر توسعه نسل 3 اینترنت همراه بود؛ اما در حال حاضر به دلیل اینکه گوشی بیش از 15 درصد مشترکین، نسل 4 را پیشتیبانی می کند و به زودی این تعداد بیشتر هم می شود، برنامه سنگینی برای توسعه نسل 4 در حال انجام است و تا مرداد ماه سال آینده بیش از 11 هزار سایت نسل 4 نصب و راه اندازی و تا پایان امسال بیش از 200 شهر از پوشش نسل 4 برخوردار می شوند.
صدوقی سپس با اشاره به رونمایی از طرح «همراه ملت»، گفت: در این طرح متناسب با استفاده مردم از خدمات بیمه ای پرداخت صورت می گیرد و  مشترکین در زمان کوتاهی به راحتی و بدون محدودیت زمانی و مکانی خواهند توانست بیمه مورد نظر را از طریق USSD خریداری کنند.
مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به شعار «وقت معتبر شدنه» که شعار امسال همراه اول در نمایشگاه تلکام است، گفت
صدوقی در ادامه با اشاره به مذاکره با متقاضیان اپراتوری مجازی گفت:‌ مذاکره  با 24 دریافت کننده پروانه اپراتور مجازی انجام شده و در جلسه ای که چندی پیش برگزار شد، سیاست ها و خط مشی همراه اول برای مدیران اپراتورهای مجازی تشریح شد که مهم ترین بحث آن در خصوص بیزینس پلن شرکت ها بود که بتوانیم ارزیابی را روی درخواست ها داشته باشیم و در نهایت بهترین طرح را که متناسب با همراه اول باشد، انتخاب کنیم.
مدیرعامل اپراتور اول در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص مشکلات مربوط به آنتن دهی در برخی نقاط گفت: در حال حاضر 100 درصد شهرها، 100 درصد جاده های اصلی و جاده های ریلی و 80 درصد جاده های فرعی تحت پوشش همراه اول قرار دارد و روزانه بیش از یک میلیون مشترک اپراتورهای دیگر از طریق رومینگ ملی از شبکه همراه اول استفاده می کنند. عدم همکاری شهرداری و ممانعت مردمی در بعضی نقاط باعث جمع شدن سایت همراه اول شده که مشکلاتی را ایجاد می کند که با توسعه و نوسازی شبکه نسل دو در کنار توسعه نسل 3 و 4، این موضوع به زودی برطرف می شود.

وی با اشاره به سرمایه گذاری 10200 میلیارد تومانی همراه اول در زمینه به روزرسانی و توسعه شبکه، گفت: با توسعه شبکه، 21 هزار سایت نسل سه و چهار نصب و راه اندازی و 12 هزار سایت نسل دو به صورت کامل نوسازی می شود که در نتیجه، همراه اول به عنوان اولین اپراتور و با 22 سال سابقه، جوانترین شبکه را در بین اپراتورها دارا خواهد بود.
صدوقی در ادامه در خصوص آمار طرح ترابردپذیری گفت: از زمان آغاز طرح ترابردپذیری تا کنون، کمتر از 20 هزار نفر از آن استفاده کرده اند که 20 درصد آنها به اپراتور خود بازگشته اند.
صدوقی در پایان با اشاره به سهم 59 درصدی همراه اول در بازار گفت: بعد از 11 سال از آغاز به کار اپراتور دوم، سهم بازار بالای همراه اول نشان دهنده کیفیت ارائه خدمات و رضایت مشترکین از این خدمات بوده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران بیش از 56 میلیون مشترک دارد. 1169 شهر و بیش از 69 هزارکیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش اپراتور اول است. ضریب نفوذ همراه اول حدود 74 درصد و ارتباط رومینگ بین الملل این اپراتور با 271 اپراتور در112 کشور برقرار است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.