اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142235791

ممنوعیت خرید تجهیزات پزشکی بدون شناسنامه

کد: 13950707142235791

https://goo.gl/EDCbru

، (اخبار رسمی): مراکز درمانی حق خرید تجهیزات پزشکی که درسایت اداره کل تجهیزات پزشکی بارگذاری نشده و شناسنامه نداشته باشد را ندارند و ممنوع است.

ممنوعیت خرید تجهیزات پزشکی بدون شناسنامه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو ،محمود بیگلر، مدیر کل نظارت و ارزیابی  تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با تاکید بر این خبر گفت: یکی از موضوعات جدی که در مراکزدرمانی دولتی اتفاق افتاده  این است که اقلامی که در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی بارگذاری  نشده و شناسنامه نداشته باشد حق خرید این اقلام را ندارند و ممنوع است.
وی گفت: این دستورالعمل در آینده نزدیک به بیمارستان های خصوصی نیز ابلاغ خواهد شد تا بتوانیم با این اقدام عرضه کالاهای قاچاق را به صفر برسانیم.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان غذا و دارو

سازمان غذا و دارو ایران در 15اسفند 1389 در شورای عالی اداری تصویب و تشکیل شد.مسئولیت این سازمان بر عهدهٔ معاون غذاو داروی وزارت بهداشت است. شیوه‌های حمایت از سلامت مردم درمواجهه با فراورده‌های آرایشی و بهداشتی و نیز مواد غذایی فرایند شده و راهکارهای کاهش انگیزه‌های قاچاق، و جلوگیری از قاچاق با پیگرد جعل آرم وزارت بهداشت روی لوازم بهداشتی و آرایشی،از سوی سازمان غذا و دارو مورد بررسی قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | حقوقی و قانون