اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950711147525833

محک شعبه ندارد

کد: 13950711147525833

https://goo.gl/Kl930Q

، تهران , (اخبار رسمی): محک یزد شعبه مؤسسه خیریه محک نیست.

محک شعبه ندارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک،مؤسسه خیریه محک بر اساس اصول شفافیت و پاسخگویی وظیفه خود می‌داند در پی سؤالات تعدادی از یاوران درخصوص فعالیت مؤسسه خیریه‌ای که با عنوان «محک یزد» فعالیت می‌کند، به اطلاع تمامی ذیربطان برساند که این مؤسسه شعبه‌ای از مؤسسه خیریه محک نیست و این سازمان شعبه دیگری ندارد.

همچنین اعلام می‌کند که مؤسسات خیریه دیگری مثل مؤسسه خیریه «حمایت از کودکان سرطانی محمد رسول الله (محک یزد)» که از نام محک استفاده می‌کنند هیچ‌گونه ارتباطی با این سازمان ندارند و محک پاسخگوی عملکرد این مؤسسات خیریه  نیست.

محک ضمن قدردانی از فعالیت‌های خیرخواهانه تمامی سازمان‌هایی که برای کاهش مشکلات جامعه تلاش می‌کنند، امید دارد به پشتوانه حضور نیکوکاران و اعضای خانواده بزرگ محک در راستای ارائه ارزنده‌ترین خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان سرزمین‌مان با تعهد به حمایت همه‌جانبه از فرزندانش استوارتر گام بردارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]