اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149615362

با قرعه کشی حساب های قرض الحسنه

برندگان جشنواره بانک ملت مشخص شدند

کد: 13950713149615362

https://goo.gl/Ky8NmG

، تهران , (اخبار رسمی): با برگزاری قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت، برندگان خوش شانس این جشنواره مشخص شدند.

قرعه کشی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، بانک مرکزی و حسن روستا عضو هیات مدیره این بانک برگزار شد، برندگان بیش از 851 میلیارد ریال جوایز جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه تعیین شدند.

حسین حیدری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری تجاری و شخصی در این مراسم از قرض الحسنه به عنوان یک سنت نیکو و پسندیده یاد کرد و گفت: قرض الحسنه از جایگاه بالایی در بانکداری اسلامی برخوردار است و قرض دهنده، از اجر معنوی و اخروی برخوردار خواهد شد.

وی با اشاره به این نکته که در این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت، بیش از سه میلیون نفر واجد شرایط شرکت در قرعه کشی شناخته شدند، تاکید کرد: این قرعه کشی نخستین قرعه کشی در سطح بانک های بزرگ کشور است که از بین هر 6 نفر یک نفر برنده می شود.

به گفته حیدری، برای این دوره از قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز 502 هزار جایزه اخصاص پیدا کرده که جوایز یادشده شامل 1556 متر اسکناس 50 هزار ریالی به یکهزار نفر( هر نفر معادل 471.515.151 ریال)، یکهزار کمک هزینه خرید صنایع دستی هریک به مبلغ 30 میلیون ریال و  500 هزار جایزه نقدی 700 هزار ریالی در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، اسامی برندگان این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت پس از طی مراحل اداری لازم از طریق سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.bankmellat.irبه اطلاع عموم رسیده و جوایز برندگان نیز به حساب آنان در بانک ملت واریز خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملت

بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخ 29 آذر 1358 مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در تاریخ 31 تیر 1359 تشکیل و با شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغازشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه