کد: 13950713150525689

با حمایت معاونت علمی،

فستیوال نوآوریی‌های صنعت مواد غذایی برگزار می‌شود

کد: 13950713150525689

https://goo.gl/X4F2w9

، تهران , (اخبار رسمی): رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران گفت: پارک فناوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، پنجمین فستیوال بازار دارایی فکری را در زمینه تخصصی «نوآوری‌های صنعت مواد غذایی» را برگزار می‌کند.

فستیوال نوآوریی‌های صنعت مواد غذایی برگزار می‌شود

به گزارش اخباررسمی به نقل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اکبر قنبرپور رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران بیان کرد: در ادامه دستاوردهای خوب رویدادهای فستیوال تخصصی نوآوری در صنعت لوازم خانگی و فستیوال نوآوری‌های حوزه تجهیزات پزشکی، مرکز فن‌بازار ملی ایران در صدد است چند فستیوال تخصصی دیگر را نیز تا پایان سال جاری برگزار کند.

قنبرپور گفت: در آخرین فستیوال تخصصی که در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار شد نمایندگان بیش از 80 شرکت تولیدی و 10 شرکت سرمایه‌گذاری و VC حضور داشتند و بیش از 40 جلسه دوجانبه بین بیش از 15 سرمایه‌گذار- تولیدکننده و 19 مخترع برگزار شد که مذاکرات همکاری در حال ادامه است.
وی با اشاره به برگزاری فستیوال‌های تخصصی نوآوری با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در یک حوزه تخصصی-کاربردی گفت: نوآوری‌های حوزه‌هایی که حائز شرایط می‌شوند پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به صورت حضوری برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود.
رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران ادامه داد: در صورت انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت­های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.
قنبرپور خاطرنشان کرد: فستیوال نوآوری‌های صنعت مواد غذایی در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند طرح‌های خود را تا 30 مهرماه به دبیرخانه فستیوال ارسال کنند.
تاکنون در بازار دارایی فکری 4 اختراع و 1 طرح صنعتی به فروش رفته است و جمع معاملات صورت گرفته در این بازار نزدیک به 40 میلیارد ریال بوده است.
فستیوال نوآوریی‌های صنعت مواد غذایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط مرکز فن بازار ملی ایران که در پارک پردیس معاونت علمی مستقر است برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف