اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151145585

در دیدار روسای فدراسیون والیبال دو کشور صورت گرفت؛

توافق نهایی ایران و کانادا برای توسعه همکاری

کد: 13950714151145585

https://goo.gl/aIiYkb

، تهران , (اخبار رسمی): روسای فدراسیون والیبال ایران و کانادا برای توسعه بیشتر همکاری های فی مابین به توافق نهایی رسیدند.

توافق نهایی ایران و کانادا برای توسعه همکاری

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی فدراسیون والیبال، مذاکره روسای فدراسیون های والیبال ایران و کانادا روز گذشته در حاشیه سى و پنجمین کنگره جهانى فدراسیون بین المللى والیبال در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین برگزار شد.
از طرف ایران محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به همراه محمود افشاردوست دبیرکل و هومن باقری رئیس کمیته بین الملل فدراسیون و از طرف کانادا «مارک اکرت» رئیس فدراسیون والیبال و دو نفر از همکارانش در نشست توسعه روابط بین دو کشور در زمینه والیبال حضور داشتند.
دو طرف در پایان مذاکرات خود برای امضای بروتکل همکاری به توافق نهایی رسیدند تا در آینده این تفاهمنامه همکاری امضا شود.
فدراسیون والیبال تاکنون برای رشد و توسعه والیبال ایران با کشورهایی متعددی از جمله آمریکا، صربستان، فرانسه، آلمان، لهستان و روسیه تفاهمنامه همکاری امضا کرده است.
والیبال کانادا در چند سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و در دور مقدماتی بازی های المپیک 2016 برزیل نیز با شکست آمریکا، مکزیک و ایتالیا به مرحله حذفی صعود کرد و به همراه تیم های ایران، آرژانتین و لهستان به مقام پنجم مشترک این بازی ها دست یافت.
تیم ملی والیبال مردان کانادا در ریو چهارمین حضور خود در المپیک را تجربه کرد و بهترین مقام این تیم در المپیک جایگاه چهارم در سال 1984 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش