اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950723156535833

قدردانی مدیر عامل محک از برگزاری بازار قلک‌شکان

کد: 13950723156535833

https://goo.gl/1H6vNs

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل محک در پیامی از برگزاری بازار قلک‌شکان قدردانی کرد.

قدردانی مدیر عامل محک از برگزاری بازار قلک‌شکان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک ،آراسب احمدیان،مدیرعامل محک در این پیام آورده است که هرساله در نخستین روزهای پاییز؛ یکرنگی و محبتتان در حمایت از قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان، روزهای به یادماندنی را در محک رقم می‌زند.

این پیام می افزاید :"قدردان حضور و یاری پر مهرتان در آخرین بازار با نام قلک‌شکان محک هستیم. امیدواریم پاییزهای دیگری همراه شما، «جشن قلک‌های کوچک و آرزوهای بزرگ» که با مشارکت شما نامگذاری شد را برای حمایت از فرزندان عزیزمان در محک برگزار کنیم."

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]