اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726160975596

اخذ استاندارد برای نان‌های سنتی اجباری می‌شود

کد: 13950726160975596

https://goo.gl/KPeh9q

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس سازمان ملی استاندارد از اجباری شدن اخذ استاندارد نان سنتی خبرداد.

اخذ استاندارد برای نان‌های سنتی اجباری می‌شود

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، نیره پیروزبخت  اظهارداشت: اخذ استاندارد پیش از تولید محصول ضروری است و این امر مهم نباید به بعد از تولید سپرده شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز استاندارد به منظور مروری بر برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته در این بخش و تدوین نقشه راه مناسب برای آینده افزود: پیشرفت تکنولوژی باعث شده که نظم بهتری را در بخش‌های صنعتی به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های جدید به راهکارهای تازه نیازمند است، گفت: بند 24 سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری دارای نکات غنی و حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

پیروزبخت تأکید کرد: استاندارد باید در تمام کالاها مورد توجه قرار گیرد و در همین رابطه بنا شده که اخذ استاندارد نان سنتی نیز اجباری شود.

به گفته وی، در طول فعالیت سازمان استاندارد 30 هزار استاندارد تدوین شده و این تعداد طی 3 سال گذشته حدود 11 هزار مورد بوده است.

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به تشکیل 30 هزار پرونده قضایی برای جاعلان نشان استاندارد، گفت: رتبه ایران در فضای بین‌المللی و در سازمان بین‌المللی ایزو از جایگاه 31 به 27 ارتقاء یافته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون انجمن های صنایع غذایی ایران

کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران در سال 1382 با مشارکت انجمن‌های فعال در صنایع غذایی کشور تشکیل شده است. هدف از تشکیل کانون، ایجاد هماهنگی بین تشکل‌های موجود جهت برقراری و حفظ ارتباط منظم با مراجع ذیصلاح و پیگیری مسائل و مشکلات اعضاء به صورت گروهی، برنامه‌ریزی برای ارائه الگوها و طرح‌های کارشناسی و موثر جهت توسعه بهره‌وری و بهبود صنایع غذایی کشور می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]