معرفی برگزیدگان ایپاس 2016

کد: 13950801164285842

https://goo.gl/UE48D6

، تهران , (اخبار رسمی): اختتامیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس 2016 با حضور سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار نوری نژاد مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا، سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا و تعداد دیگری از فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی در مصلای تهران برگزار شد.

معرفی برگزیدگان ایپاس 2016

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران، در اختتامیه این مراسم شرکت کنندگان و غرفه های حاضر در این نمایشگاه در بخش های مختلف معرفی و با اهدای جوایز تقدیر شدند.

براساس این گزارش در بخش بین‌الملل شرکتهای "کوپریو" از کشور سوئد در بخش نوآوری در تجهیزات لجستیکی، شرکت "ناکتج" از کشور چین در بخش تجهیزات آشکارساز و گیت‌های تردد و شرکت "اینگگریا" از کشور ایتالیا در بخش نوآوری راهکارهای جامع ایمنی و امنیتی بعنوان شرکتهای برتر حاضر در این دوره از نمایشگاه معرفی شدند.ه

مچنین در میان شرکتهای داخلی در بخش تجهیزات ضدسرقت، شرکت دژ ایرانیان کیسان صنعت، در بخش حمل و نقل و تجهیزات تخصصی پلیسی اقای معینی پویا، در بخش شرکتهای دانش بنیان گروه اقتصادی مهرگان، در بخش اعلام و اطفا حریق شرکت آتش خاموش پارس و در بخش تسهیلات و مهمات روزآمد سازمان صنایع دفاع بعنوان برگزیدگان نمایشگاه اعلام شدند.

در بخش نخبگان نیز علی اصغر جعفری با ارائه سه اختراع به دبیرخانه نمایشگاه به عنوان برترین نخبه حاضر در این نمایشگاه معرفی شد.

در بخش تجهیزات پلیسی نیز غرفه آماد و پشتیبانی ناجا به جهت ارائه محصولات متنوع کاربردی و روزآمد، و غرفه مرکز تحقیقات معاونت آموزش ناجا به جهت جذب بیشترین مخاطب به عنوان غرفه های برتر این بخش معرفی شدند.

در پایان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از 9 بانوی شرکت کننده در این نمایشگاه با اهدای لوح تقدیر در بخش عفاف و حجاب تجلیل کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش