اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950801165315638

کشف 5 انبار بزرگ تبلت قاچاق در کهریزک

کد: 13950801165315638

https://goo.gl/JpmyCd

، تهران , (اخبار رسمی): سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شناسایی 5 انبار کالای قاچاق در حاشیه تهران توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

کشف 5 انبار بزرگ تبلت قاچاق در کهریزک

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،قاسم خورشیدی با اعلام خبر کشف 5 انبار بزرگ از یک قاچاقچی کالا در حاشیه تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال پیگیری‌های اطلاعاتی برای شناسایی سرشبکه‌های قاچاق کالا، ماموران وزارت اطلاعات موفق به شناسایی و کشف 5 انبار کالای قاچاق در شورآباد کهریزک شدند که تمام کالاهای قاچاق دپو شده در این انبار متعلق به یک نفر است.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: پس از شناسایی و کشف این انبارها، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند بیش از 5600 دستگاه تبلت قاچاق و حدود 17 هزار دستگاه پرینتر و اسکنر قاچاق را کشف کنند.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال کشف این کالاها از انبارهای مذکور، صاحب کالا شناسایی و پس از دستگیری، به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی ذی‌ربط شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون