اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950802165695833

کودکان محک در کاخ نیاوران

کد: 13950802165695833

https://goo.gl/L36tBC

، تهران , (اخبار رسمی): کودکان محک همراه با اعضای خانواده‌ شان به کاخ نیاوران رفتند.

کودکان محک در کاخ نیاوران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،پیک نیک و گردش خانوادگی یکی از به‌یادماندنی‌ترین تفریح‌هایی است که می‌توانیم همراه با عزیزان‌مان رقم بزنیم. فرزندان محک نیز همراه با مادران و پدران‌شان و مددکارانی که همواره در کنارشان حضور دارند به مجموعه باغ نیاوران رفتند و خاطره یک روز متفاوت در خارج از محک را تجربه کردند.

قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان با بازدید از کاخ‌های صاحبقرانیه و کوشک احمدشاهی به بخشی از تاریخ ایران‌زمین سفر کردند و از موزه‌های جهان‌نما و خودروهای اختصاصی دیدن کردند. آنها پس از یک بازدید متفاوت از این مجموعه فرهنگی در فضای خوش آب و هوای باغ همراه با دوستانشان به گردش و بازی پراختند.

25 سال است که محک با اتکا به حضور نیکوکاران برای فراهم ساختن روزهایی سرشار از شادی و امید برای کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان تلاش می‌کند و قدردان تمام همراهانی است که تحقق‌بخش این حمایت هستند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]