اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950802165985585

در قهرمانی باشگاه های والیبال جهان رخ می دهد

قضاوت شاهمیری در نیمه نهایی

کد: 13950802165985585

https://goo.gl/3dYHil

، تهران , (اخبار رسمی): مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان شب گذشته (شنبه شب) با دو دیدار پیگیری شد و محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران در این مرحله نیز قضاوت داشت.

قضاوت شاهمیری در نیمه نهایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی دوازدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان شب گذشته با دو دیدار پیگیری شد.
در نخستین مسابقه این مرحله دو تیم زنیت کازان روسیه و ترنتینوی ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران به عنوان داور دوم، قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت.
در این مسابقه زنیت کازان در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 23 و 25 بر 18 از سد ترنتیو گذشت و راهی فینال شد.
در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان تیم های ساداکرزیزور برزیل و بولیوار آرژانتین به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده برزیل سه بر یک به پیروزی رسید و راهی دیدار نهایی شد.
بازیکنان ساداکرزیزور در ست نخست این مسابقه 25 بر 21 مغلوب نماینده آرژانتین شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 15 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند.
مرحله نهایی این رقابت ها امشب پیگیری می شود و تیم های بولیوار آرژانتین و ترنتینوی ایتالیا در دیدار رده بندی به مصاف یکدیگر می روند و تیم های ساداکرزیزور برزیل و زینت کازان روسیه برای کسب عنوان قهرمانی دوازدهمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های جهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تازه‌های ورزش | باشگاه‌ها