اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804168145699

در نمایشگاه بلغارستان صورت گرفت

اهدای دیپلم افتخار به هفت عضو کانون پرورش فکری

کد: 13950804168145699

https://goo.gl/OqyO9Z

، تهران , (اخبار رسمی): دیپلم افتخار هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان به هفت عضو کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید.

اهدای دیپلم افتخار به هفت عضو کانون پرورش فکری

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان در سال 2016، که با موضوع «آزاد» برگزار شد، از بین 3134 اثر رسیده از 40 کشور جهان 7 نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب دیپلم افتخار در این دوره از مسابقه شده‌اند.

بر این اساس، «صدف صالحی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون اصفهان، «ستاره شاه‌ویسی» 7 ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون در شهرک کارمندان کرمانشاه، «امیر رضا نوری‌زاده» 12 ساله از مرکز 28 کانون تهران، «هستی رحمت‌اللهی» 7 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بهبهان کانون خوزستان، «درسا غزازانی» 7 ساله از مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون، «هانیه احمدی» 13 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری 16 کانون تهران، «علی زرین کمر» 6 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری پارس‌آباد کانون اردبیل موفق به کسب دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شده‌اند.

کانون پرورش فکری با ارسال 15 اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده است و هم‌چنین یک دیپلم افتخار به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مشارکت و حضور فعال در این مسابقه اهدا شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]