اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804168205354

افتتاح مرکز جامع مانتیورینگ بازرسی کوثر

کد: 13950804168205354

https://goo.gl/a4Cg2F

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز جامع مانیتورینگ بازرسی موسسه اعتباری کوثر با حضور عیسی رضایی مدیر عامل ،فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل و معاونین و مدیران حوزه مرکزی موسسه افتتاح شد.

افتتاح مرکز جامع مانتیورینگ بازرسی کوثر

هدف از افتتاح سیستم مانیتورینگ بازرسی فراهم نمودن بستر لازم برای کنترل هوشمند، دقیق و همه جانبه و لحظه ای اتفاقات و فعالیت های روزانه مالی و عملکردی ستادها و شعب موسسه است.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، عیسی رضایی در این مراسم با اشاره به اهمیت مباحث کنترلی و نظارتی گفت: سیستم های کنترل داخلی در سازمانها به ویژه نهادهای مالی فرآیند نظارت دقیق و کنترل مستمر را محقق و از پیامدهای ناخوشایند احتمالی پیشگیری می کند.

او افزود: هدف از افتتاح سیستم مانیتورینگ بازرسی فراهم نمودن بستر لازم برای کنترل هوشمند، دقیق و همه جانبه و لحظه ای اتفاقات و فعالیت های روزانه مالی و عملکردی ستادها و شعب موسسه است.

نایب رییس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر رعایت الزامات مباحث نظارتی برای تمامی کارکنان اظهار داشت: این سیستم با رصد لحظه ای فعالیت های مالی و عملکردی برای سازمان این امکان را به وجود می آورد که بتواند کنترل، هدایت و مدیریت بهینه تری داشته باشد.

در این مراسم مسعود اعرابی معاون حسابرسی و بازرسی نیز گفت: مرکز مانیتورینگ جهت صیانت از کارکنان و جلوگیری از مشکلات احتمالی و کنترل و نظارت مستمر راه اندازی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری کوثر

موسسه اعتباری کوثر ارائه دهنده کلیه خدمات مالی و اعتباری در محدوده ملی و بین المللی .افتتاح اولین شعبه صندوق پس‌انداز قرض‌الحسنه در سال 1387و همچنین اخذ موافقت اصولی موسسه اعتباری از بانک مرکزی در تاریخ 88/9/2 انجام شد. این موسسه بیشترین تعهد در ایجاد ارزش برای ذینفعان دارا است .درج نماد موسسه (وکوثر) در تابلوی فرابورس در تاریخ 91/12/9 انجام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه