اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804168635596

صادرات درآستانه اربعین حسینی افزایش یافت

استقبال عراقی ها از مرغ ایرانی

کد: 13950804168635596

https://goo.gl/XDzOKr

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است.

استقبال عراقی ها از مرغ ایرانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از کانون انجمن های صنایع غذایی ایران ، عظیم‌حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود:میزان صادرات برای مرغ های سایز (مرغ های با سایز یکسان و در حدود 1.5 کیلوگرم) در چند ماه نخست سال جاری به طور متوسط روزانه 8 هزار تن به بازارهای هدف صادر شده است.

حجت در خصوص متوسط نرخ مرغ زنده در محل تولید را 4 هزار و 400 الی 4 هزار و 500 تومان اعلام و اظهار داشت: نرخ مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده 6 هزار و 800 الی 7 هزار تومان است و پیش بینی می شود تا دو هفته آینده دامنه قیمت ها تغییر محسوسی نداشته باشد.

مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه هزینه مصرف سوخت در فصول سرد سال برای تولیدکنندگان این صنعت موجب ضرردهی آنها می شود، در خلال یک ماه گذشته جوجه ریزی بسیار بالایی در سطح کشور داشته ایم و باید عنوان داشت که قیمت های فعلی هم به نفع مصرف کنندگان و هم مشتریان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون انجمن های صنایع غذایی ایران

کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران در سال 1382 با مشارکت انجمن‌های فعال در صنایع غذایی کشور تشکیل شده است. هدف از تشکیل کانون، ایجاد هماهنگی بین تشکل‌های موجود جهت برقراری و حفظ ارتباط منظم با مراجع ذیصلاح و پیگیری مسائل و مشکلات اعضاء به صورت گروهی، برنامه‌ریزی برای ارائه الگوها و طرح‌های کارشناسی و موثر جهت توسعه بهره‌وری و بهبود صنایع غذایی کشور می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]