اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804169024750

علی‌اکبر ناطق نوری در حاشیه بازدید آزادراه تهران- شمال مطرح کرد

تطابق گزارش روندساخت تهران-شمال باوضعیت حاضر

کد: 13950804169024750

https://goo.gl/44YN01

، تهران , (اخبار رسمی): ناطق نوری با تاکید بر این که آخوندی و سعیدی‌کیا روحیه جهادی سال 58 را در عصر حاضر متبلور کرده‌اند و به همین خاطر شاهد پیشرفت قابل توجهی در آزادراه تهران- شمال هستیم, تصریح کرد: گزارشی که در خصوص آزادراه تهران- شمال به دفتر بنده ارسال شده با آنچه در بازدید امروز رویت کردم مطابقت دارد.

تطابق گزارش روندساخت تهران-شمال باوضعیت حاضر

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی  وزارت راه و شهرسازی، علی‌اکبر ناطق نوری رئیس گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری همراه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، ‌محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از دست‌اندرکاران پروژه آزادراه تهران-شمال صبح امروز از بخش‌های مختلف این پروژه بازدید کردند.

علی‌اکبر ناطق نوری با اشاره به اقدامات انجام‌شده و اعلام رضایت خود از روند اجرای آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: پروژه‌ای که به تعبیر ما مبدا تاریخ شناخته می‌شد و از نظر دیرکرد در انجام پروژه موجب نگرانی مسئولان و در طول زمان تبدیل به لطیفه شده بود، خوشبختانه در دولت یازدهم با روی‌کار آمدن آخوندی در وزارت راه وشهرسازی و سعیدی‌کیا که از همکاران من از سال 58 در جهاد سازندگی بودند پیشرفت کرد. این دو همان روحیه جهادی را در عصر حاضر اعمال کرده‌اند و به همین خاطر شاهد پیشرفت قابل توجهی در آزادراه تهران-شمال هستیم.

وی افزود: سعیدی‌کیا و آخوندی در این فرصت کوتاه با توجه به شرایط اقتصادی کشور رکود و کمبود بودجه و همچنین با وجود پیچیدگی‌های مقرراتی در فاز اول بسیار خوب کار کرده‌اند.

رئیس گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری  تصریح کرد: خوشبختانه گزارشی که در خصوص آزادراه تهران-شمال به دفتر بنده ارسال شده با آنچه که در بازدید امروز رویت کردم مطابقت دارد.

حجت الاسلام ناطق نوری با اشاره به بنیاد مستضعفان به عنوان مجری آزادراه تهران–شمال گفت: با همکاری وزارت راه و شهرسازی به عنوان کارفرما و بنیاد مستضعفان به عنوان مجری پروژه، خوشبختانه در این فرصت کوتاه و شرایط کنونی کشور با توجه به کمبود امکانات پروژه آزادراه تهران–شمال پیشرفت فیزیکی قابل قبولی داشت و مسئولان عملکرد مطلوبی در این پروژه داشتند.

وی با اشاره به سختی اجرای پروژه عمرانی در مسیر آزادراه تهران–شمال با وجود دره‌ها و کوهستانی بودن منطقه گفت: در بازدید امروز از قطعه یک آزادراه تهران–شمال شاهد پیچیدگی‌های این طرح و وجود شرایط خاص این منطقه بودم و به طور قطع ا جرای چنین پروژه عمرانی در این منطقه بسیار دشوار است.

وی با تاکید بر اینکه آزادراه تهران شمال در این طول این سه سال گذشته پیشرفت فیزیکی مطلوبی داشته است، گفت: بازدید امروز نشان داد میزان پیشرفت فیزیکی با گزارش کارهای ارائه شده منطبق است و از زمان‌بندی پیش‌بینی شده عقب‌تر نیست.

ناطق نوری با اشاره به پیشرفت قابل توجه آزادراه تهران-شمال بیان داشت: یکی از نکات قابل توجه این پروژه به کارگیری بیش از 3 هزار و 800 نیروی کار به صورت مستقیم در فاز یک است. از طرفی موجب اشتغال‌زایی جانبی در بخش سیمان و فولاد و کشور شده است. همچنین طراحی و اجرای کل پروژه توسط مهندسان داخلی و ساخت دستگاه‌های قالب در داخل کشور بسیار خوشحال کننده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان