اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950807170625591

جام سفیر با حمایت ویژه شرکت ال‌جی

کد: 13950807170625591

https://goo.gl/xPl06D

، تهران , (اخبار رسمی): مهم‌ترین مسابقات کشوری تکواندو امسال با پشتیبانی شرکت ال‌جی برگزار شد.

جام سفیر با حمایت ویژه شرکت ال‌جی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی الکترونیکس، سی و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان مردان با عنوان «جام سفیر کره جنوبی» با اسپانسری شرکت ال‌جی و به میزبانی هیات تکواندوی خراسان رضوی در مشهد آغاز شد. مسابقات جام سفیر که در چهار روز متوالی ادامه خواهد داشت امروز شاهد مسابقات آقایان و در دو روز آینده میزبان مسابقات خانم‌ها خواهد بود.

این مسابقات که مهم‌ترین دوره مسابقات کشوری تکواندو در سال محسوب می‌شود بخاطر حمایت سفارت کره «جام سفیر» نام گرفته است و به مدت دو روز و با حضور 229 تکواندوکار و در قالب 33 تیم از 31 استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، کیش، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد به میزبانی هیات تکواندوی استان خراسان رضوی و در مجموعه ورزشی «شهید بهشتی» مشهد برگزار خواهد شد.

مسابقات جام سفیر در سه سال گذشته نیز با پشتیبانی و اسپانسری شرکت ال‌جی برگزار شده و امسال هم این شرکت کره‌ای علاوه بر قبول اسپانسری تمامی جوایز این دوره را نیز تامین خواهد کرد. امسال ال‌جی به نفرات اول خانم‌ها و آقایان پرچم‌دار خود یعنی گوشی هوشمند G5 را اهدا خواهد کرد. همچنین به فنی‌ترین شرکت کننده خانم و آقا نیز یک تلویزیون فوق پیشرفته OLED اهدا خواهد شد. علاوه بر این جوایز، ال‌جی برای شرکت‌کننده‌های دوم تا سوم و تماشاچیان نیز هدایایی در نظر گرفته است. نفرات دوم و سوم یک گوشی موبایل دریافت خواهند کرد و به 20 نفر از تماشاچیان نیز به قید قرعه 20 عدد هدست نک بک ال‌جی اهدا خواهد شد.
افتتاحیه این مسابقات امروز با شروع مسابقات آقایان برگزار می‌شود. گفتنی است که سفیر کره جنوبی و رئیس فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم حضور خواهند داشت و شرکت ال‌جی نیز با اهدای بیش از 100 جایزه مختلف اختتامیه را برگزار خواهد کرد. همچنین از مدال آوران این رقابت‌ها برای حضور در مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم‌ملی جوانان و بزرگسالان دعوت خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش