اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950810173065699

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبرداد

جذب معلمان حق التدریس در مدارس استثنایی

کد: 13950810173065699

https://goo.gl/X3g5pS

، تهران , (اخبار رسمی): هزینه های دانش آموزان با نیازهای ویژه حدود 5 برابر دانش آموزان عادی است .

هزینه دانش آموزان استثنایی 5 برابر افراد عادی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش،مجید قدمی،رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با اعلام این خبر گفت: مشروعیت همه مسئولین در انجام وظیفه است و عیار مسئولین در خدمت به مردم مشخص می شود.

 قدمی  با  بیان اینکه دیدگاه آموزشی بر این است که کلاس آموزشی باید در کنار خانواده باشد و فضای عشق و عاطفه و تحصیل تلفیق شود، ادامه داد: دردولت تدبیر و امید هزینه های ایاب و ذهاب و سرویس دانش آموزان استثنایی از خانواده ها گرفته نمی شود و دولت آنها را پرداخت می کند و هر معلولی که نیاز به تجهیزات و وسایلی از قبیل: سمعک، ویلچر و موارد مشابه داشته باشد، حتما فراهم خواهد شد و هزینه های دارویی دانش آموزان تامین می شود.

وی همچنین از پیش بینی ردیف های استخدامی در مدارس استثنایی استان خبر داد و افزود: مجوز حق التدریس در مدارس استثنایی گرفته شده و با جذب معلمان  حق التدریس در این  مراکز مشکل کمبود نیروی انسانی در این مدارس مرتفع خواهد شد.

قدمی گفت :اخیرا از حمایت برای ایجاد اردوگاه آموزشی جنوب شرق کشور در سراوان خبر دادند که با روی کار آمدن خیرین بتواند کمک شایانی برای ایجاد این اردوگاه آموزشی درسراوان داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش