اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950810173834861

black friday 2016 ارزان‌تر خرید کنید

خرید از سایت آمازون در ایام «بلک فرایدی»

کد: 13950810173834861

https://goo.gl/2VzMpD

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما هم از جمله کسانی هستید که به دنبال اعمال تخفیفی خوب برای خرید از آمازون هستید حتماً با ایام بلک فرایدی آشنا هستید. ایام بلک فرایدی زمانی است که فروشندگان جهت آماده شدن برای ورود به سال جدید اجناس خود را با اعمال تخفیفی نسبتا خوب به حراج می گذارند .

خرید از سایت آمازون در ایام بلک فرایدی

به گزارش گروه ارزان سفر، ایام بلک فرایدی در ایران از 29 آبان الی 6 آذر ماه مخصوصا روز آخر یعنی 6 آذر است که شما می توانید در این روزها کالای مد نظر خود را بیابید و زمانی که تخفیف مناسب حال شما بر روی آن اعمال شد اقدام به خرید کنید تا لذت خریدی شیرین را تجربه کنید.

در این ایام بر روی چه کالاهایی تخفیف اعمال می شود و میزان این تخفیف چه مقدار است؟

تخفیف ایام بلک فرایدی تخفیفی همگانی است و بر روی تقریبا بر روی تمام کالاها اعمال میشود و تا 92درصد نیز است.

خرید چه کالاهایی در بلک فرایدی بهتر است؟

خرید کالاهایی که قیمت آنها بالاست و وزن پایینی دارند برای خرید در این ایام بسیار مناسبند. مانند ساعت های مارک دار که تخفیف اعمال شده بر روی آنها در بعضی مواقع حتی بیش از 90ذرصذ است. دیگر کالاهای مناسب خرید در این ایام عبارتند از: پوشاک، کفش، عینک، کیف و غیره.

حال برای خرید از سایت آمازون در ایام بلک فرایدی چه کاری باید انجام داد؟

در ابتدا لازم است شما کالای مد نظر خود را پیدا کنید. سپس تخمینی از قیمت ریالی کالا بیابید. برای یافتن مبلغ قابل پرداخت فرم درخواست استعلام قیمت خرید از سایت آمازون را پر کنید تا مبلغ قابل پرداخت با توجه به قیمت دلاری و هزینه ارسال از آمریکا به ایران محاسبه شود. سپس فرم استعلام قیمت برای شما ارسال می شود تا در صورت تمایل سفارش خود را برای خرید از صفحه پرداخت هزینه خرید از خارج  کامل کنید تا خرید شما انجام شده و کالای شما ظرف مدت حداکثر 2 هفته پس از دریافت توسط دفتر آمریکای گروه ارزان سفر برای شما ارسال شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه ارزان سفر

این گروه از سال 1390 به صورت غیرمتمرکز برای دانشجویانی که قصد عزیمت به کشورهای خارج جهت ادامه تحصیل را دارند اقدام به خرید بلیت هواپیما برای کشورهای خارجی و رزرو هتل برای این دانشجویان می‌کند. در طول این سال‌ها این گروه وارد فعالیت‌های مختلفی همچون واردات کالای خارجی به صورت سفارشی از سایت‌های معتبری که خرید اینترنتی دارند مثل آمازون و دیگر سایت‌ها و ... نیز شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]