اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950816176885791

پنجمین دوره طلایی نانو در راه است

کد: 13950816176885791

https://goo.gl/Zo06KW

، (اخبار رسمی): پنجمین دوره طلایی نانو به منظور تلفیق و یادگیری علوم و فناوری نانو و استفاده از آن در سایر علوم تحصیلی، در تاریخ 4 و 5 آذر ماه با حضور کارگروه‌های عمومی و تخصصی رشته‌های خاص، در انستیتو پاستور ایران- تهران برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره طلایی نانو در اه است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو ،دوره طلایی نانو به منظور تلفیق و یادگیری علوم و فناوری نانو و استفاده از آن در سایر علوم تحصیلی، سالیانه یک بار برگزار می‌شود.

دبیر علمی کنفرانس و دوره، پروفسور عظیم اکبرزاده (ریاست اسبق پایلوت نانوبیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران) و دبیر اجرایی  عباس میرزاپور (مدیر نهاد ترویج نانو واحد علوم و تحقیقات) و مدرسان دوره اساتید دارای گواهی توانمندی تدریس سطح الف ستاد توسعه فناوری نانو و اساتید متخصص هیئت علمی انستیتو پاستور ایران هستند.

از حامیان این دوره می توان به شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران،  پژوهشگاه رویان، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای (سازمان انرژی اتمی)، سازمان فضایی ایران (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)، پژوهشگاه نیرو (وزارت نیرو)، پژوهشکده گیاهان دارویی، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، کمیته نانو وزارت جهاد کشاورز، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران، انجمن نانوفناوری پزشکی جمهوری اسلامی ایران، انجمن شیمی جمهوری اسلامی ایران، انجمن داروسازان جمهوری اسلامی ایران،  انجمن علوم و صنایع غذایی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

علاقمندانبرای نحوه ثبت نام غیرحضوری و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09194073835 (تماس مستقیم و کسب اطلاعات) تماس بگیرند . همچنین متقاضیان می توانند  با ارسال پیامک  شامل نام و نام خانوادگی، دانشگاه و رشته تحصیلی به  این  شماره
09332371728 در این همایش ثبت نام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان غذا و دارو

سازمان غذا و دارو ایران در 15اسفند 1389 در شورای عالی اداری تصویب و تشکیل شد.مسئولیت این سازمان بر عهدهٔ معاون غذاو داروی وزارت بهداشت است. شیوه‌های حمایت از سلامت مردم درمواجهه با فراورده‌های آرایشی و بهداشتی و نیز مواد غذایی فرایند شده و راهکارهای کاهش انگیزه‌های قاچاق، و جلوگیری از قاچاق با پیگرد جعل آرم وزارت بهداشت روی لوازم بهداشتی و آرایشی،از سوی سازمان غذا و دارو مورد بررسی قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش