اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950819178835833

بازدید آتش‌نشانان از محک

کد: 13950819178835833

https://goo.gl/Cyd9dh

، تهران , (اخبار رسمی): جمعی از آتش‌نشانان تهران از مؤسسه خیریه و بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودکان محک بازدید کردند.

بازدید آتش‌نشانان از محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک، مأموران نجات از حریق پس از آشنایی با بخش‌های مختلف محک، به اقامتگاه رفتند و با آموزش و بازی اوقات خوشی را برای کودکان به وجود آوردند. قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان با داستان‌گویی و شعرخوانی اصول ایمنی چون؛ خطرات بازی با آتش و نحوه تماس با سامانه 125 در هنگام بروز حوادث و آتش سوزی‌ها را آموختند و عکس یادگاری گرفتند.

حضور  یاوران از گروه‌ها و تخصص‌های گوناگون، محک را در طول 25 سال فعالیت برای ارائه هرچه مطلوب‌تر خدمات درمانی و رفاهی یاری داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه