اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950820179455833

نشان شایسته ملی برای محک

کد: 13950820179455833

https://goo.gl/WTnxk9

، تهران , (اخبار رسمی): محک در بیست و پنجمین سال فعالیت خود موفق به کسب نشان شایسته ملی شد.

نشان شایسته ملی برای محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک، این نشان که ارزیابی آن بر مبنای اولین استاندارد تدوین شده  از سوی شورای عالی استاندارد ایران بر مبنای مدل TQM و مبتنی بر رضایت‌مندی مشتری، تطابق با محیط زیست و کیفیت صورت  می گیرد، گواه انطباق عملکرد این سازمان مردم‌نهاد با استانداردهای ملی و بین‌المللی است. 

کنگره سراسری نشان شایسته ملی   در هفته جاری و با حضور مدیران و مسئولان دولت، نمایندگان مجلس، مدیران ارشد سازمان‌های تولیدی و خدماتی، اساتید دانشگاه‌ و چهره‌های ماندگار برگزار شد.

کمک به توانمندسازی اقتصاد ملی، ایجاد فرصت هم‌افزایی صنعت و دانشگاه با هدف ارتقا جایگاه برند ملی، خلق برندهای ملی با توان رقابت با بنگاه‌های اقتصادی بین‌المللی، ارتقا جایگاه برند «ساخت ایران»، ایجاد مزیت رقابتی در تولید محصولات استراتژیک تحول در نظام اداری و مدیریت منابع انسانی  از اهداف این کنگره ااعلام شد.

محک که در کنار دریافت نشان شایسته ملی، در آخرین ارزیابی بین‌المللی بر اساس استاندارد NGO Benchmarking حائز رتبه چهارم در میان 299 سازمان مردم‌نهاد بین‌المللی شده است، همواره می‌کوشد با بهبود مستمر عملکرد و بهره‌مندی از بهترین شیوه‌های کاری تعریف شده در کلاس جهانی، خدمات درمانی و حمایتی یکپارچه به همه کودکان مبتلا به سرطان ارائه دهد. امیدواریم با حمایت نیکوکاران سرزمین‌مان، محک در مسیر تعهد خود به فرزندانش استوارتر گام بردارد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]