اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950822180456367

تیم ایران قهرمان شطرنج زیر 14 سال آسیا شد

کد: 13950822180456367

https://goo.gl/wyUcig

، تهران , (اخبار رسمی): تیم شطرنج ایران با غلبه بر هنگ کنگ در دور پایانی قهرمانی تیمی زیر 14 سال آسیا به مقام نخست رسید.

تیم ایران قهرمان شطرنج زیر 14 سال آسیا شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، تیم شطرنج ایران پس از پایان 9 دور رقابت حساس و فشرده در نخستین دوره مسابقات  شطرنج قهرمانی تیمی زیر 14 سال آسیا به عنوان ارزشمند قهرمانی رسید. شطرنج‌بازان ایران در دور پایانی چهار بر صفر از سد تیم هنگ کنگ گذشتند تا بالاتر از چین مدعی نخست قهرمانی در رده اول رقابتها قرار بگیرند. تیم چین میزبان این مسابقات در جایگاه دوم ایستاد و مالزی سوم شد. تیم ایران پیش از این در بخش بلیتس (برق آسای) این رقابت‌ها نیز به عنوان قهرمانی رسیده بود.
ایران با ترکیب 5 شطرنج‌باز متشکل از مهدی غلامی، برنا درخشانی، آرش داغلی، سید کیان پور موسوی و آناهیتا زاهدی فر در این مسابقات حضور داشت. سید حامد موسویان نیز هدایت شطرنج‌بازان ایرانی در این رقابت‌ها را بر عهده داشت.
مسابقات تیمی قهرمانی شطرنج زیر 14 سال آسیا  از 16 آبان ماه به میزبانی چین آغاز و امروز (جمعه) به پایان رسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون شطرنج ایران از فدراسیون‌های ورزشی در ایران می‌باشد و کلیه فعالیت‌های مربوط به ورزش شطرنج در استان‌های ایران و نیز سازماندهی و برگزاری مسابقات به عهده این نهاد است. ساختمان مرکزی فدراسیون شطرنج ایران واقع در بلوار کشاورز٬ خیابان حجاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش