اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823181875833

در محک مهربانی جاری‌است

کد: 13950823181875833

https://goo.gl/Zr0pG2

، تهران , (اخبار رسمی): مهربانی در تمام فرهنگ‌ها و آیین‌ها ارزشمند است. این مفهوم، که نجات‌دهنده انسان در سختی‌هاست هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود.

در محک مهربانی جاری‌ست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،در محک 25 سال است که هر روز مهربانی جاری است تا کودکان مبتلا به سرطان شایسته‌ترین خدمات درمانی و رفاهی را دریافت کنند. مفهومی که از آغاز فعالیت محک، سرشت این سازمان برای تحقق اهدافش بوده و ضامن استمرار آن خواهد بود. 

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان "محک" حاصل تلاش جمعی، اراده، باور، و انسان دوستی ایرانیان است. این موسسه مردم نهاد مشتاق است همه آنچه را در محک می‌گذرد با یاوران و یاران همیشگی خود شریک شود تا همه از حاصل این تلاش جمعی مطلع شوند.

 همه عزیزانی که مایلند بدانند در محک چه می‌گذرد با مراجعه به سایت اطلاع  رسانی محک می‌توانند از آخرین رویدادها،‌برنامه های آتی، نحوه فعالیت و عملکرد محک مطلع شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]