اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183435357

اهدای نشان سیمین مسئولیت اجتماعی به بانک تجارت

کد: 13950824183435357

https://goo.gl/Hof9H7

، تهران , (اخبار رسمی): بانک تجارت در نخستین همایش مسوولیت اجتماعی کشور شایسته دریافت نشان سیمین مسئولیت اجتماعی شناخته شد .

بانک تجارت

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،  نشان سیمین مسئولیت اجتماعی ، "یادبود دکتر فیاض بخش" ، توسط علی ربیعی  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به محمدابراهیم مقدم ، مدیرعامل این بانک تجارت اهدا شد .

در این همایش که وشنبه بیست و چهارم آبانماه برگزار شد؛ حسن روحانی رئیس جمهور با اشاره به لزوم یاری رساندن افراد در جامعه به یکدیگر برای حفاظت از سرمایه های اجتماعی گفت : سرمایه تنها نفت، گاز و معادن نیست بلکه باید از رابطه سالم جامعه و دوستی اعضا جامعه حفاظت کنیم تا شکاف در میان مردم بوجود نیاید. سر مسائلی که خیلی برای جامعه مفید و مهم نیست، وقت خود را تلف نکنیم و آنچه قرآن بر آن تاکید دارد سبقت گرفتن در عمل خیر است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی افزود: مدیر و مسئول در هر سطحی باید قدرت حفاظت از سرمایه ها را داشته باشد. نکند چند صباحی در گوشه ای از کشور عظیم ایران، مسئولیتی در کشور برعهده داشته باشیم ولی از سرمایه مادی و معنوی حراست نکنیم.

همچنین در این همایش که با شعار "هوای هم رو داشته باشیم" برگزار شده بود ، نشان ملی مسوولیت اجتماعی ایران به سازمانها، نهادها، موسسات و ارگان های فعال در عرصه مسوولیت اجتماعی بویژه در حوزه سلامت، رفاه و تامین اجتماعی اهدا شد.

 بانک تجارت نیز به سبب عملکرد موفق خود در حوزه هایی چون حفاظت از محیط زیست ، ارائه کمک های مستقیم و غیرمستقیم به سازمان های خیریه ، ارتقاء بهره وری کارکنان و افزایش ساعات کاری مفید در سازمان ، کاهش حوادث شغلی ، ارتقاء سطح سلامت ، امنیت شغلی و رفاه کارکنان ، سرمایه گذاری در امور فرهنگی (درون سازمانی و برون سازمانی) ، به کارگیری شیوه های موثر ارتقای کیفیت خدمات و ... از جمله سازمانهای برتر کشور در این حوزه شناخته شد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه