اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950825184285591

کسب21 جایزه خلاقیت در CES 2017 برای ال جی

کد: 13950825184285591

https://goo.gl/SP8JxK

، تهران , (اخبار رسمی): ال‌جی پنجمین جایزه خلاقیت CES را برای تلویزیون OLED خود دریافت کرد و برای دومین سال متوالی تلویزیوناولدLG SIGNATUREعنوان “خلاقانه‌ترین” دستگاه را به خود اختصاص داد.

کسب21 جایزه خلاقیت در CES 2017 برای ال جی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی در ایران، انجمن فناوری های مصرفی (CTA) نوآوری‌های منحصربه‌فرد شرکت ال‌جی در فناوری و طراحی را با اعطای 21 جایزه ابتکار در CES 2017به رسمیت شناخت و تحسین کرد.از جمله جوایز نوآوری تعلق گرفته می توان از سری محصولات فوق‌پیشرفتهLG SIGNATURE، تلویزیون OLED و تلفن پیشرفته، هوشمند و چندرسانه‌ای ال‌جی V20 نام برد. امسال، پنجمین سال متوالی است که تلویزیون OLED ال‌جی جایزه نوآوری CES را دریافت می‌کند. این یعنی تأییدیه رسمی صنعت لوازم الکترونیک برای خلاقانه‌ ترین محصولاتی که در بزرگترین نمایشگاه تجاری فناوری های مصرفی، که هر سال برگزار می‌شود.

امسال پنجاهمین سالگرد برگزاری نمایشگاه CES 2017 به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری فناوری دنیاست که ال‌جی و شرکت تابعه‌اش یعنیZenith ، از زمان تأسیس این نمایشگاه یعنی سال 1967، در آن شرکت داشته‌اند. ال‌جی در 11 رده بسیار رقابتی مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت که شامل: لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و لوازم جانبی، تلفن‌های همراه بی‌سیم و لوازم جانبی آن، نمایشگر‌های پخش ویدئو، خانه هوشمند، هدفون، فناوری برای دنیای بهتر، فناوری‌های پایدار و دوست‌دار محیط زیست، دستگاه‌های پخش‌کننده همراه و لوازم جانبی کامپیوتر بود. محصولات برنده جایزه در نمایشگاه CES 2017در لاس‌وگاس از 5 تا 8 ژانویه 2017 به نمایش درخواهند آمد.
در میان محصولات ال‌جی، سری محصولات LG SIGNATURE در کسب جوایز نوآوری در CES 2017 پیشتاز بودند. تلویزیون‌ها، ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی با تقدیر و تحسین‌های بسیار افتخارآمیزی مواجه شدند. محصولات LG SIGNATUREترکیبی از بهترین فناوری‌های پیشرفته ال‌جی و طراحی با کلاس جهانی و توجه ویژه به جزییات هستند که برای فهیم‌ترین مشتریان امروز ال‌جی در نظر گرفته‌ شده‌اند. نسل دوم تلویزیون LG SIGNATURE OLED، که در نمایشگاهCES 2017پرده‌برداری خواهد شد، بالاترین افتخارات صنعت را با کسب جایزه “بهترین نوآوری‌ها” برای دومین سال متوالی دریافت کرد.
جوایز ابتکارCES، که توسط CTA پشتیبانی می‌شود و جامعه طراحان صنعتی امریکا آن را تأیید می‌کنند، هر سال توسط هیئتی از طراحان صنعتی مشهور، مهندسان و خبرنگاران که در زمینه‌های محتلفی صاحب‌نظیر هستند انتخاب می‌شود. این جوایز ارزش کاربر، زیبایی، طراحی مبتکرانه، تأمین و ارتقای کیفیت زندگی در محصولات منتخب را مورد سنجش قرار دادند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سرگرمی و تفریح | دکوراسیون و منزل