کد: 13950829185725858

طرح ترافیک،امروزهم تا ساعت 19 اجرا می‌شود

کد: 13950829185725858

https://goo.gl/l6VedC

، تهران , (اخبار رسمی): جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز شنبه نیز طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد اجرا شده و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت.

طرح ترافیک،امروزهم تا ساعت 19 اجرا می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت کنترل ترافیک تهران ، سرهنگ حسن عابدی در این باره گفت: برابر مصوبه کمیته کاهش آلودگی هوا در مواقع اضطرار طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی در محدوده زوج و فرد و تا ساعت 19 اجرا خواهد شد.

وی افزود: بنابراین روز شنبه طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد از ساعت 6:30 آغاز شده و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت و شرط ورود خودروها به محدوده زوج و فرد تنها داشتن مجوز طرح ترافیک است.

عابدی اضافه کرد: این وضعیت تا اطلاع ثانوی در روزهای غیر تعطیل ادامه خواهد داشت و اگر چنانچه خودروهای فاقد مجوز طرح ترافیک وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربینهای کنترلی پلیس و ماموران جریمه خواهند شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: محدوده طرح زوج و فرد از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه های نواب و چمران محدود می‌شود

وی با اشاره به تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا گفت: ماموران پلیس خودروهای فاقد معاینه فنی و همچنین آلاینده را جریمه خواهند کرد افزون بر آن دوربین های کنترل محدوده زوج و فرد نیز نسبت به اعمال قانون خودروهای  فاقد معاینه فنی بر اساس اطلاعات سامانه سیمفا اقدام خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت کنترل ترافیک تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وظیفه مدیریت حمل و نقل شهر تهران (تحت پوشش شهرداری تهران) را بر عهده دارد. و هم اکنون با دارا بودن بیش از یک هزار دوربین و بیش از هزار کیلومتر شبکه گسترده فیبرنوری به عنوان زیر بنای مخابراتی علاوه بر مرکز اصلی کنترل ترافیک، شش مرکز کنترل ترافیک فرعی نیز در شهر تهران فعالیت دارد که در کنار این مرکز اصلی‌، به ارایه خدمات به شهروندان مشغول است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه