اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950829186045362

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از بانک ملت

کد: 13950829186045362

https://goo.gl/OSZsJl

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان حفاظت محیط زیست با ارسال لوح سپاسی، از تلاش های بانک ملت در راستای فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست قدردانی کرد.

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از بانک ملت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملت، سازمان حفاظت محیط زیست در این لوح سپاس، همت دست اندرکاران بانک ملت را در مسئولیت پذیری اجتماعی و انتقال صحیح مفاهیم زیست محیطی و نشر فرهنگ حفظ و صیانت از محیط زیست و طبیعت میهن عزیزمان با بهره گیری از تبلیغات موثر و مسئولانه، ستودنی خوانده و از همراهی و همدلی و مسئولیت پذیری اجتماعی این بانک سپاسگزاری کرده است.
در این لوح آمده است: بی تردید صیانت از محیط زیست و طبیعت کشور نیازمند فرهنگ سازی و تلاش هماهنگ، فراگیر و هدفمند است که اگر در مسیر یک منشور اخلاقی  و رفتاری کارآمد قرار گیرد می تواند موجب ارتقای فرهنگ زیست محیطی جامعه شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملت

بانک ملت به موجب مصوبه‌ی مورخ 29 آذر 1358 مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان در تاریخ 31 تیر 1359 تشکیل و با شماره 38077 در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغازشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه