اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950830186225591

ابرهای سفید و آسمان آبی با دستگاه تصفیه هوا

کد: 13950830186225591

https://goo.gl/cp1OD9

، تهران , (اخبار رسمی): ال جی که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولیددستگاه تصفیه هوا است و پیشرفته ترین تکنولوژی ها را دراین خصوص به کار گرفته است ،سری تصفیه هوای آکوا را به عنوان یکی از قدرتمندترین مدل‌های تصفیه هوای این شرکتمعرفی کرد و به تازگی عضو‌های جدید خود به اسم New Air bus و New Aqua راروانه بازار کرده است .

ابرهای سفید و آسمان آبی با دستگاه تصفیه هوا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی در ایران ،شهرهای بزرگ هر ساله در نمودار تعداد روزهای ناسالم  تنفسی، رکورد تازه‌ای ثبت می‌کنند و حالا باز به روزهایی رسیده ایم که  هوا سردتر شده و احتمال رخ دادن وارونگی و مشکلاتی از این دست بیشتر است.

ما در جنگی دائمی با ذرات آلاینده ایم؛ ذراتی که می توانند با مواد زیان‌آورشان  اثرات مخربی بر سلامت ما  بگذارند. آمار پزشکی نشان می دهد میزان تنفس هر فرد بالغ، حدود 20 هزار بار و نوزادان 50 تا 60 هزار بار در روز است و ما روزانه  16 کیلوگرم هوا تنفس می‌کنیم در حالی که به طور متوسط 1 کیلوگرم غذا می‌خوریم و 1.5 لیترآب می‌نوشیم.

بنابراین آلودگی هوا 11 برابر آلودگی آب و 16 برابر آلودگی غذا برای انسان خطرناک‌تر است، در حالی که به بهداشت آب و غذا بیش‌ از بهداشت هوا توجه می‌شود.

در این میان کودکان به دلیل عدم توسعه کامل سیستم ایمنی و سیستم ریوی و میزان تنفس بالاتر، نسبت به بالغین آلاینده‌های بیش‌تری را دریافت می کنند و در معرض خطر بیش‌تری هستند. حال، اگر این سؤال برای شما پیش آمده است که چطور می‌توان با وجود این همه مراقبت ناموفق، خطرات آلاینده‌ها بر سلامتی را از بین برد، باید بگوییم که بهترین راه، در وهله اول، کنترل یا حذف منابعی است که این آلاینده‌ها را تولید می‌کنند؛ سپس، تصفیه هوای آلوده محیط داخل است.

ما خوشبختانه در زمانی زندگی می کنیم که فناوری به کمک مان آمده است؛ آن هم با تولید محصولاتی که هوای داخل را فیلتر می‌کنند و آن را از مواد مضر پاک می‌سازند.

یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید این محصولات، شرکت ال‌جی است که پیشرفته ترین تکنولوژی ها را در تصفیه هوا به کار گرفته است. سری تصفیه هوای آکوا یکی از قدرتمندترین مدل‌های تصفیه هوای این شرکت است و به تازگی عضو‌های جدید خود به اسم New Air bus و New Aqua را به خانواده‌های ایرانی معرفی کرده است.

این مدل‌های جدید با قابلیت ویژه و خاص Pm 1.0 باعث می‌شوند ذراتی به اندازه 1 میکرون نیز نتوانند از فیلتر این محصول عبور کنند و همین امر باعث می‌شود هوای بسیار تمیزی در اختیار کودکان و نوزادان قرار بگیرد و آنها را از ناراحتی‌های ریوی و حتی قلبی در آینده محفوظ بدارد.

به علاوه می‌توانید با استفاده از فناوری پیشرفته چند مرحله‌ای سیستم تصفیه هوا، آلودگی‌ها و آلاینده‌های مضر را به حداقل خود برسانید. همچنین سیستم آبی Aqua-Cyclone رطوبت ساز Aqua نه تنها به حذف مواد شیمیایی و آلوده کننده هوا کمک می‌کند، بلکه میزان رطوبت خانه را نیز در سطح مناسب نگه می‌دارد.

این دستگاه به راحتی تا 99 درصد Formaldehyde یعنی همان گاز متصاعد شده از اگزوز خودروها را فیلتر می‌کند. این امر در کنار قابلیت تصفیه 90 درصدی دود و آلودگی‌های محیطی برای شهرهای بزرگ یک مزیت بسیار عالی حساب می‌شود و محیطی سالم برای کودکان ، سالمندان و دیگر اعضای خانواده  فراهم می‌کند.

لذا با توجه به مشخصات ذکر شده، این دستگاه یکی از ضروریات سبد خرید مخاطبان در این دوره زمانی می‌باشد. دستگاهی زیبا و بی صدا که سلامت را به ما هدیه می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی